لیپوماتیک غبغب با جدیدترین متد روز دنیا

لیپوماتیک غبغب

 

شاید شما نیز وقتی روبروی آینه می ایستید یک حالت بدی را زیر فک خود احساس می کنید، هر کاری هم که انجام می دهید از بین نمی رود. در این حالت شما دارای غبغب هستید. معمولا غبغب به  دلایل خاصی زیر فک ظاهر می شود. یکی از این علت ها مربوط به اضافه وزن و چاقی بیش از حد می باشد. روش های مختلفی نیز وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید تا از شر غبغب خلاص شوید. یکی از روش هایی که می خواهیم به شما در این مقاله معرفی کنیم لیپوماتیک غبغب می باشد پس تا انتها همراه ما باشید.

عوارض لیپوماتیک غبغب

به طور کلی روش های مربوط به زیبایی دارای عوارض جانبی کمی می باشند که در طول زمان نیز از بین می روند، در خصوص لیپوماتیک غبغب باید به این نکته توجه کنیم که پزشک متخصص باید بعد از جراحی نکات مربوطه را به ما ارائه دهد تا بعد دچار مشکل نشویم. همچنین روش های مراقبتی و طی کردن دوران نقاهت نیز باید طوری چیده شوند تا فرد بتواند به راحتی آنها را در طول زندگی اش پیاده سازی نماید. مهمترین نکته در خصوص عوارض لیپوماتیک بیشتر شامل فشارهایی است که فرد در طول جراحی متحمل می شود.  شاید فکر کنید که اثرات با عوارض آن در ارتباط است در جواب به این نکته می توانیم هم جواب مثبت و هم منفی ارائه دهیم. نتایجی که شما از لیپوماتیک بدست می آورید شامل از بین رفتن غبغب زیر چانه می باشد. نکته مهم در این قسمت به ما نشان می دهد که اگر می خواهیم بعد از انجام جراحی دچار مشکل نشویم می توانیم به سراغ یک متخصص در این زمینه برویم.

عوارض لیپوماتیک غبغب

قیمت لیپوماتیک غبغب

قیمت ها و هزینه های مربوط به لیپوماتیک بیشتر برچند زمینه استوار است. اولین زمینه این است که پزشک مورد نظر اگر تخصص بالایی داشته باشد، هزینه نیز بالاتر خواهد رفت. دومین مورد شرایط بدنی فردی است که می خواهد جراحی را به انجام برساند، براساس مشاوره هایی که قرار است انجام دهید، شرایط بدنی شما به طور کلی تحت نظر پزشک خواهد بود. در صورتی که شما نیاز به انجام جلسات اضافی داشته باشید از سوی پزشک این امر به شما اعلام خواهد شد. یکی دیگر از مواردی که معمولا تاثیر مهمی بر قیمت لیپوماتیک غبغب دارد بیشتر به موقعیت جغرافیایی کلینیک ارتباط دارد. اگر کلینیک مورد نظر در بالای شهر قرار داشته باشد معمولا قیمت مربوطه بالاتر از قیمتی است که در پایین شهر معامله می شود.  شما باید به چند مورد توجه داشته باشید که اگر وضعیت مالی خوبی دارید و برای تان نتیجه مهم است، می توانید به سراغ کلینیک های  بالای شهر بروید تا هم نتیجه خوبی بگیرید و هم بتوانید اثرات خوبی را تجربه کنید. پس این نکات را دست کم نگیرید و طبق این موارد عمل کنید.

شماره های تماس : 09199920278

قیمت لیپوماتیک غبغب

فیلم عمل لیپوماتیک غبغب

همان طور که مطرح کردیم لیپوماتیک غبغب یکی از روش هایی است که می تواند به ما کمک کند تا از شر غبغب خلاص شویم. در فیلم معمولا پزشک روش هایی را روی فک و یا همان غبغب فرد پیاده سازی می کند. معمولا روش مورد نظر زمان معینی را در بر می گیرد تا پزشک بتواند به راحتی شما را به نتایجی که می خواهید برساند. نکته مهمی که در این بخش وجود دارد این است که عمل لیپوماتیک باید توسط یک پزشک متخصص انجام شود. پزشک متخصص در این حوزه می داند که نیاز شما چیست و به راحتی سعی در بر طرف کردن نیاز شما خواهد نمود. مهم ترین عامل در خصوص جراحی ممکن است مربوط به عوارض جانبی آن باشد که سریعا از بین می روند و جای نگرانی ندارد. حال در ادامه نوشته قصد داریم تا به سراغ عوارض جراحی برویم پس با ما همراه باشید.

نظرات راجب لیپوماتیک غبغب

در خصوص لیپوماتیک غبغب افراد نظرات زیادی دارند. اولین مورد این است که به سراغ چه دکتری بروند تا به نتیجه ای که میخواهند برسند. معمولا در این مورد دکترهای زیادی هستند که تخصص آنها در حوزه عمل های زیبایی می باشد. از دیگر موارد می توانیم به عوارض جانبی اشاره داشته باشیم. معمولا افرادی که باردار هستند و شیرده هستند نباید غبغب خود را لیپوماتیک کنند. اگر فردی باردار است باید به طور کلی دوران بارداری را بگذراند تا بتواند شرایط انجام جراحی را بدست بیاورد. مهمترین عوامل بیشتر برای لیپوماتیک زمانی است که  شما تحت مشاوره پزشکی قرار می گیرید. پزشک در مشاوره سوالاتی را از شرایط بدنی شما می پرسد. شرایط بدنی شما بیشتر مربوط به فشار خون و قند خون و سابقه بیماری های عفونی خواهد بود. در صورتی که سابقه بیماری داشته باشید، باید تمامی مدارک پزشکی تان را در اختیار پزشکان متخصص قرار دهید. پزشک بعد از تایید شرایط پزشکی شما می تواند، به شما این امکان را دهد که آیا شما واجد الشرایط جراحی هستید و یا خیر.

هزینه لیپوماتیک غبغب

هزینه های مربوط به عمل های زیبایی به صورت درصدی افزایش پیدا می کند، معمولا اگر شما بخواهید  یک قیمت مقطوع برای جراحی بدست آورید، نمی توانید چون این این امر بر اساس شرایط بدنی شما و هر ساله در حال تغییر می باشد. حالا که در سال 1401 هستیم به طور کلی هزینه های مربوط به لیپوماتیک غبغب از 15 میلیون تومان شروع می شود و تا 25 میلیون تومان نیز ادامه دارد. اولین دلیل تخصص پزشک است. پزشک متخصص در حوزه لیپوماتیک غبغب می تواند به شما کمک کند تا به نتیجه ای می خواهید دست پیدا کنید. مورد دوم نیز مربوط به موقعیت جغرافیایی کلینیک مربوطه می باشد. موقعیت جغرافیایی اگر در بالای شهر باشد هزینه ها افزایش دارند، اگر در پایین شهر قرار داشته باشند، معمولا هزینه ها قابل کاهش هستند. در استان تهران و سایر شهرستان ها نیز این امرتفاوت می کند. به عنوان مثال در شهرهای حاشیه نشین به دلیل  نبود یک متخصص حرفه ای و کهنه کار ما شاهد رشد افرادی هستیم که در این زمینه تخصص ندارند ولی سعی دارند تا از این طریق در آمد زایی کنند که این امری صحیح نخواهد بود.

هزینه لیپوماتیک غبغب

ورم بعد از لیپوماتیک غبغب

ورم بعد از جراحی معمولا جز عوارض جانبی عمل به حساب می آید. بعد از انجام عمل مربوطه اگر دچار این مشکل شدید معمولا پزشک با ارائه یک سری شیوه ها و نسخه های درمانی به شما کمک می کند تا از شر این ورم بعد از عمل لیپوماتیک غبغب خلاص شوید. از روش هایی که پزشک به شما ارائه می دهد می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم: اولین مورد پیاده روی است که باید هر روز به مدت چند ساعت این کار را انجام دهید. دومین مورد این است که از مصرف سیگار و مشروبات الکلی پرهیز نمایید. مورد بعدی نیز این است که به هیچ عنوان به سراغ مصرف غذاهای شور و پرچرب نروید. انجام این کار باعث ایجاد تحرکاتی می شود. برای از بین بردن ورم، پزشک معمولا پیشنهاد می کند تا در حمام زیر آب گرم ناحیه غبغب را ماساژ دهید تا در طول زمان ورم مربوطه کاهش یابد. معمولا پزشک بعد از عمل، استفاده از گن را تجویز می کند که می تواند به عنوان یک وسیله فشرده سازی مورد استفاده قرار گیرد.

سوالات متداول

آیا لیپوماتیک غبغب درد دارد؟

در تمامی روش های زیبایی مثل لیپوماتیک غبغب می توانیم درد را در بیماران شاهد باشیم. این درد بیشتر به خاطر چند مورد می باشد. اولین مورد مربوط به این است که دستگاه هایی که بدن را تحت فشار قرار می دهند، معمولا باعث ایجاد یک سری فشار بر روی بدن می شوند، این فشار ها در نهایت به درد تبدیل می گردد.  شما برای اینکه می خواهید هیچ دردی نداشته باشید باید سعی کنید به یک متخصص مراجعه کنید. همان طور که در قسمت های قبل به آن اشاره داشتیم، متخصص به شما این امکان را می دهد تا به نتیجه ای که مد نظرتان است دست پیدا نمایید. به طور کلی جراحی لیپوماتیک از طریق دستگاه هایی انجام می شود که به شما این امکان را می دهد تا از شر چربی های زیر فک های تان خلاص شوید. در صورتی که بدن حساسی دارید قبل از جراحی باید شرایط بدنی خودتان را با پزشک متخصص در میان بگذارید تا در انتها هیچ مشکلی مثل عوارض جانبی را تجربه نکنید. پس با توجه به این نکات اقدامات لازم مربوط به لیپوماتیک غبغب را انجام دهید.

چه افرادی نمی توانند لیپوماتیک غبغب را به انجام برسانند؟

افرادی که باردار هستند به هیچ عنوان نباید به سراغ انجام این جراحی بروند. همچنین افرادی که شیرده هستند نیز نباید این کار را انجام دهند، به طور کلی هر فردی که این شرایط را دارد نباید برای انجام لیپوماتیک اقدامی کند چون می تواند هم به خود فرد از نظر جسمی و هم به کودک از نظر ذهنی آسیب وارد سازد. البته  قبل از انچام لیپوماتیک پزشک تمامی شرایط بدنی شما را بررسی میکند تا از بروز مشکل به طور کامل جلویگری شود.

چه مواردی بر هزینه و قیمت لیپوماتیک غبغب تاثیرگذار هستند؟

موارد زیادی هستند که بر قیمت و هزینه تاثیر گذار هستند، اولین مورد مربوط به دستگاه هایی است که در طول عمل مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های مربوط اگر جدید باشند می توانند بر قیمت تاثیر گذار باشند. همچنین اگر شما به پزشک متخصصی در خصوص لیپوماتیک غبغب مراجعه کنید، به دلیل تخصص بالایی که دارد، بر هزینه و قیمت تاثیر گذار است. همچین مواردی مثل موقعیت جغرافیایی کلینیک نیز وجود دارند که باز هم بی تاثیر نیستند و توجه به آنها می تواند مهم باشد.

بعد از انجام لیپوماتیک غبغب باید چه کارهایی انجام دهیم؟

بعد از انجام این روش باید با توجه به توصیه پزشک چند ساعت پیاده روی داشته باشید، تا جریان خون در بدن در حرکت باشد و دچار لختگی خون نشوید. همچنین باید داروهایی که پزشک برای تان تجویز می کند را استفاده کنید، این داروها به شما کمک می کنند تا دوران نقاهت را به خوبی بگذرانید. به هیچ عنوان نباید غذای شور مصرف کنید. در آخر نیز باید به شما خاطر نشان کنیم که  پوشیدن گن هم می تواند مفید باشد ولی قبل از استفاده از آن باید با پزشک مشورت کنید.

ورم بعد از لیپوماتیک غبغب

کلام آخر

در این مقاله ما لیپوماتیک غبغب را بررسی کردیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم. باید بدانید که این روش، یک روش عالی برای از بین بردن غبغب است. موارد زیادی نیز جزییات این روش را شامل می شوند. از جمله این موارد می توانیم به دستگاه های مورد استفاده و شیوه های مربوطه در خصوص انجام جراحی اشاره داشته باشیم. موارد زیادی نیز بر هزینه های مربوط بر این عمل تاثیر گذار است که از مهمترین آنها می توانیم به تخصص پزشک مورد نظر اشاره کنیم که تاثیر مستقیمی بر هزینه و قیمت خواهد داشت. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده باشید و برایتان مفید بوده باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره از طریق شماره های زیر با کلینیک دکتر میرحسینی در ارتباط باشید.

شماره های تماس : 09199920278

دریافت مشاوره (کلیک کنید)