پروتز باسن + هزینه + (تضمینی)

پروتز باسن

همواره تمامی افراد می خواهند که از هر طریقی که شده به زیبایی خودشان اهمیت می دهند. روش های مختلفی نیز در خصوص زیبایی وجود دارد و هر قسمت از بدن نیز روش زیبایی خاص خودش را دارد. در خصوص زیبایی می‌توانیم به پروتز باسن اشاره داشته باشیم. معمولاً برخی از زنان که باسن های کوچکی دارند دوست دارند با بزرگ کردن باسن هایشان به زیبای خاصی دست یابند.

برش های مختلف در خصوص پروتز باسن در نظر گرفته می‌شود و این مورد بستگی به سلیقه شما خواهد داشت. البته باید بدانید که معمولاً افرادی که باسن کوچکی دارند باید به سراغ پروتز باسن بروند. انجام این جراحی می تواند باسن شما را به صورت برجسته جلوه دهد و زیبایی خاصی را از پشت به شما هدیه دهد. افرادی که به عنوان پزشک در جراحی پلاستیک دخالت دارند معمولاً در هنگام عمل پروتزها را در باسن تان قرار می دهند و باعث خوش فرم شدن باسن می شوند.

به انجام جراحی پروتز باسن روش گلوتئال نیز گفته می شود. در خصوص زیبایی باسن می توانیم به عمل تزریق چربی به این ناحیه اشاره داشته باشیم که باعث بزرگتر شدن باسن افراد می شود. از روش های دیگر بزرگ کردن باسن می توانیم به تزریق چربی و تزریق فیلر و تزریق هیدروژن و سیلیکون اشاره داشته باشیم. با ما در ادامه این مقاله از وب سایت دکتر میرحسینی همراه باشید چون می خواهیم بیشتر در مورد این جراحی، هزینه مزایا و عوارض آن صحبت کنیم.

پروتز باسن چیست؟

پروتز باسن به روشی گفته میشود که در آن فرد کاندید انجام دهنده پروتز تحت جراحی زیبایی قرار می گیرد و در این روش باسن فرد بزرگتر جلوه داده می شود به طوری که می توانیم بافت سفت و برجسته ای را از باسن خودمان شاهد باشیم. در روند انجام پروتز باستن معمولا پزشک جراح پروتز ها را در داخل باسن قرار می‌دهد و باعث برجسته شدن باسن فرد میشود. در خصوص پروتز باسن باید بدانید که از پروتزهای سیلیکونی و نیمه جامد استفاده می شود و از طریق برش ایجاد شده در باسن در داخل آن قرار می گیرد در صورتی که پروتز در جای درستی قرار گیرد دیگر شما نیاز به جراحی دوباره نخواهید داشت. سیلیکونی که در جراحی مورد استفاده قرار می گیرد نسبت به بافت چربی و عضله بدن سازگاری لازم را ایجاد می‌کند به طوری که می توانیم انعطاف پذیری بالایی را نیز از آن شاهد باشیم.

پروتز باسن چیست؟

در خصوص پروتز باسن باید بگوییم که در برخی موارد پزشک مورد نظر پروتز را در ناحیه زیر جلدی پوست قرار می دهد تا نتیجه مطلوب به دست آید. در برخی موارد می توانیم شاهد این موضوع باشیم که انجام ساکشن چربی و سپس تزریق آن به سایر قسمتها نیز برای خوش فرم شدن باسن نیاز خواهد بود. برای پس از قرار دادن پروتز باسن چربی های ناحیه شکم و پشت ران و پهلو، ساکشن می شود تا فرم و حالت باسن در حالت خوبی قرار بگیرد.

مراحل انجام پروتز باسن

برای انجام پروتز باسن باید در نظر داشته باشید که این عمل به مدت یک تا دو ساعت طول می کشد و در ابتدا برای شروع کار پزشک مورد نظر دو برش به اندازه ۷ الی ۸ سانتی متر بر روی باسن ایجاد می کند. برش های مربوطه در بالای باسن و پایین آن و همچنین وسط باسن ایجاد می شوند. جراح مورد نظر بعد از آنکه برش را انجام دهد از یک گیره استفاده می‌کند تا درز های باز شده در همان حالت باز باقی بماند.

در این حالت پزشک به راحتی به بافتهای عضلانی داخل باسن و ران دسترسی دارد. پروتز باسن معمولاً در دو موقعیت خاص قرار میگیرد در ابتدا یا روی عضله باسن می توانیم آن را شاهد باشیم و یا در داخل عضله به طور طبیعی قرار داده می شود. بیشتر پزشکان در حوزه زیبایی بر این امر باور دارند که پروتز قسمت باسن باید در داخل عضله قرار می گیرد تا بهترین نتیجه را نشان دهد. در صورتی که این کار انجام شود می توانیم شاهد یک سری عوارض مثل افتادن خطوط غیرطبیعی روی باسن و یا افتادگی پوست و یا نازک شدن پوست باشیم و حتی ممکن است انقباض کپسولی بر روی پوست ایجاد شود به طوری که شکل طبیعی باسن بعد از انجام جراحی پروتز از بین خواهد رفت.

زمانی که پزشک مورد نظر پروتز را به درستی در موقعیت مناسب خودش در داخل باسن قرار دهد، تمامی ماهیچه ها لایه های پوست در باسن بخیه زده می شوند و ممکن است پس از جراحی نیز از یک لباس مخصوص برای فشار روی باسن استفاده شود و این فشار باعث کاهش تورم می شود و مدت زمان بهبودی کوتاه خواهد شد. در خصوص مدل های پروتز باسن می توانیم به حالت گرد و بیضی آن اشاره داشته باشیم. معمولاً برای پزشک قرارگیری پروتزهای بیضی نسبت به پروتز هایی که حالت گرد دارند بسیار آسان می باشد ولی باید بدانید که بیماران باسن کشیده را نمیخواهند و باید بدانید که چرخیدن پروتز های بیضی باعث تغییر شکل در باسن خواهد شد.

ماندگاری پروتز باسن

ماندگاری پروتز باسن

در خصوص ماندگاری پروتز باسن باید بگویم که این یک روش دائمی برای بزرگ کردن باسن می باشد. میزان موفقیت در این جراحی بسیار بالاست و البته برای رسیدن به نتیجه ۳ تا ۶ ماه به طول خواهد انجامید تا شما به نتایج اصلی عمل باسن تان دسترسی یابید. در برخی افراد نیز پس از چند سال امکان جابجایی و حتی شکسته شدن پروتز ها می تواند به طور کامل نتایج و تلاش پزشکان را از بین برد. در صورتی که پروتز از بین برود باید دوباره عمل جراحی پروتز باسن انجام گیرد. هدف از انجام این کار نیز بیشتر برجسته کردن باسن و پر شدن باسن و همچنین ایجاد توازن بین سایز باسن با سایر اعضای بدن و همچنین رسیدن به اندام ایده آل و البته درمان افتادگی باسن می باشد.

مزایای پروتز باسن

عمل جراحی پروتز قسمت باسن مثل سایر عمل های زیبایی دارای مزایای خاص می باشد که در ادامه به آن اشاره خواهیم داشت : اولین مورد در خصوص مزایای عمل پروتز باسن این است که انجام این عمل می‌تواند باعث تغییر در اندازه باسن شود و مطابق با سایز مورد نظر فرد کاندید انجام دهنده می تواند به نتیجه مورد نظرش دسترسی داشته باشد. با انجام پروتز دیگر شما نیاز به گرفتن رژیم غذایی ندارید و به صورت موضعی می توانید نسبت به تغییر شکل باسن اقدامات لازم را به انجام برسانید. فرد بیمار در نهایت قادر خواهد بود تا به نتیجه مطلوب بعد از انجام عمل پروتز باسن دست یابد. قرار دادن پروتز در داخل باسن باعث حالت گرد و در عین حال سفتی آن خواهد شد.

هزینه پروتز باسن

در خصوص هزینه پروتز باسن مثل سایر عمل های جراحی باید بدانید که عواملی در این امر دخیل هستند که در زیر به آنها اشاره خواهیم داشت : اولین مورد این است که اگر پزشک مورد نظر تخصص بالایی داشته باشد شما باید برای هزینه جراحی به مراتب هزینه بیشتری بپردازید.

هزینه پروتز باسن

دومین مورد به موقعیت جغرافیایی کلینیک مورد نظر اشاره دارد که شما برای انجام پروتز باسن به آن مراجعه می کنید. مثلا اگر کلینیک مورد نظر در بالای شهر قرار داشته باشد به مراتب می توانیم شاهد هزینه های بیشتری نسبت به کلینیک که در پایین شهر قرار دارد باشیم. همچنین باید بدانید که استفاده از تجهیزات به روز و جدید نیز می تواند نه تنها بر هزینه جراحی تاثیر گذار باشد بلکه نتیجه عمل را به نظر شما تغییر خواهد داد.

عوارض پروتز باسن

عمل پروتز باسن مثل سایر عمل های جراحی دارای عوارضی می باشد که در ادامه به آن نیز اشاره خواهیم داشت. در ابتدا باید بدانید که در بعضی مواقع پزشک مورد نظر اگر مهارت به خصوصی در قرار دادن پروتز نداشته باشد ممکن است باعث ایجاد شکل نامتقارن در بدن فرد شود. آمبولی و مرگ بیمار یکی دیگر از مواردی است که اگر پزشک تخصص کافی نداشته باشد ممکن است در هنگام پروتز برای فرد رخ دهد.

در برخی موارد دیگر می توانیم شاهد این مورد باشیم که قرار دادن پروتز در باسن باعث ایجاد خون مردگی و کبودی و حتی عفونت نیز خواهد شد. در صورتی که زخمی در باسن خودتان دارید نباید نسبت به انجام پروتز اقدامی انجام دهید و تا زمان خوب شدن آن صبر کنید. در صورتی که این کار را انجام دهید ممکن است باعث ایجاد یک سری عارضه های گوشتی بر روی پوست باسن شوید. در برخی موارد ممکن است پروتز پاره شود و اگر آن سیلیکون اصل نباشد ممکن است به پارگی بیشتر کمک کند. در صورتی که بدن فرد پذیرش پروتز را پس بزند میتوانیم شاهد یکی دیگر از عوارض پروتز باسن باشیم.

در چه نواحی از باسن پروتز قرار می گیرد؟

پروتز باسن نیز در قسمتهای مختلف باسن قرار می گیرد که باید طوری قرار گیرد که به رگ ها و سیستم عصبی بدن آسیب نرساند در این خصوص می توانیم ۳ قسمت زیر را برای قرارگیری پروتز نام ببریم : بخش ابتدایی به زیر عضلات سرینی اشاره دارد و در موارد بعدی می توانیم به لابلای عضلات سرینی وزیر ناحیه فاسیا زیر جلدی اشاره داشته باشیم.

بهترین جراح پروتز باسن در تهران

بهترین جراح پروتز باسن در تهران شخصی است که تخصص بالایی در این زمینه داشته باشد. داشتن تخصص بالا به این معنا میباشد که شما بتوانید بعد از انجام جراحی پروتز به نتیجه ای که مد نظر دارید دست یابید.

قرارگیری پروتز به طرز صحیح می تواند باعث برجستگی و زیبایی باسن شما شود در این صورت بهترین جراح پروتز باسن باید قادر باشد که پروتز را به درستی در جایگاه خودش قرار دهد. استفاده از تجهیزات صحیح و درست به طوری که بتواند ما را به نتیجه که میخواهیم برساند را می توانیم جزو ویژگی های بهترین جراح پروتز باسن در تهران در نظر بگیریم. دکتر محسن میرحسینی یکی از بهترین جراحان در تهران بوده و این امر را به صورت حرفه ای و تضمینی با به کارگیری از بروز تجهیزات پزشکی در دنیا انجام می دهد.

قبل از انجام جراحی پروتز باسن باید چه نکاتی را رعایت کنیم؟

قبل از انجام جراحی باید جراح پلاستیک مورد نظر از شما آزمایش خون بگیرد. در صورتی که دارویی مصرف می کنید باید به پزشک مورد نظر اطلاع دهید تا مشکلی برای بعد از جراحی پیش نیاید. در صورتی که سیگار می کشید سه هفته الی ۴ هفته قبل از انجام جراحی نباید آن را انجام دهید. قبل از انجام جراحی به هیچ عنوان نباید داروهایی مثل آسپرین و ضد التهاب مصرف کنید ، چون که این موارد باعث رقیق شدن خون می شود و در طول جراحی می توانند باعث خونریزی نیز شوند.

سوالات متداول

چه افرادی نیاز به انجام پروتز باسن دارند؟

افرادی نیاز به انجام این جراحی دارند که میخواهند باسن آنها به زیبایی دیده شود و فرم کنونی باسن آنها، خودشان را راضی نمی کند.

قبل از انجام جراحی پروتز باسن باید چه نکاتی را رعایت کنیم؟

قبل از انجام جراحی باید جراح پلاستیک مورد نظر از شما آزمایش خون بگیرد. در صورتی که دارویی مصرف می کنید باید به پزشک مورد نظر اطلاع دهید تا مشکلی برای بعد از جراحی پیش نیاید. در صورتی که سیگار می کشید سه هفته الی ۴ هفته قبل از انجام جراحی نباید آن را انجام دهید. قبل از انجام جراحی به هیچ عنوان نباید داروهایی مثل آسپرین و ضد التهاب مصرف کنید ، چون که این موارد باعث رقیق شدن خون می شود و در طول جراحی می توانند باعث خونریزی نیز شوند.

چه مواردی بر هزینه انجام پروتز باسن تاثیر دارد؟

مواردی از قبیل تخصص پزشک و همچنین موقعیت جغرافیایی کلینیک مورد نظر و تجهیزات پیشرفته می تواند بر روند پروتز باسن تاثیر گذار باشد.

مراقبت های بعد از جراحی شامل چه نکاتی خواهد بود؟

در خصوص مراقبت های بعد از جراحی پروتز باسن باید بدانید که باید لباس های تنگ بپوشید، همچنین باید بدانید که فشرده شدن پروتز و برش های مربوط به آن باعث کاهش تورم می شود و بهبودی آن را کاهش میدهد. به هیچ عنوان نباید تا ۴۸ ساعت حمام کنید. تا دو هفته نباید به پشت بخوابید. تا چهار هفته نباید هیچ گونه فعالیت سنگین داشته باشید.

نتیجه گیری

در این مقاله ما پروتز باسن را بررسی کردیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم، باید بدانید که روند انجام حدود 1 الی 2 ساعت طول می کشد والبته بعد از عمل، زیبایی خاصی را به باسن افراد می بخشد که باید آن را در نظر بگیرید. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده و برایتان مفید بوده باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت مشاوره رایگان از طریق راه های ارتباطی موجود در وب سایت با کلینیک ما در ارتباط باشید.

دریافت مشاوره (کلیک کنید)