لیپوماتیک شکم با قیمت مناسب

لیپوماتیک شکم در تهران

زیبایی یک امری است که در سراسرجهان طرفداران خاص خودش را دارد. در این خصوص باید بگوییم که روشهای جراحی بسیار زیادی نیز در این مورد وجود دارد که می توانیم به لیپوماتیک شکم اشاره هایی کنیم. لیپوماتیک شکم بیشتر برای زنانی می باشد که بعد از بارداری دچار چاقی می شوند. عمل لیپوماتیک کارکردش به این گونه است که می تواند تمامی چربی های ناجیه شکم که به خاطر باداری بوجود آمده است را از بین و زیبایی و خوش فرمی خاصی را نیز ایجاد خواهد کرد. در این مقاله قصد داریم که لیپوماتیک شکم را بررسی کنیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دهیم، پس تا انتها همراه ما باشید.

فیلم عمل لیپوماتیک شکم

در خصوص فیلم عمل باید در نظر داشته باشید که تمامی پروسه هایی که عمل لیپوماتیک شکم در خودش جای داده است در فیلم عمل لیپوماتیک به طور کامل نشان داده میشود. در خصوص لیپوماتیک ناحیه شکم پروسه به این صورت است که بی حسی های مرتبط با موضوع مورد نظر انجام خواهد گرفت. همچنین پزشک مورد نظر با ایجاد سوراخ هایی به مقدار 2 تا 6 میلی متر و انداختن لوله هایی با نام کانولا وارد بدن می شود. از این طریق تمامی چربی های اضافی بدن به طور کامل از بین می رود. در صورتی که شما بخواهید به فیلم عمل لیپوماتیک شکم مراجعه کنید باید در نظر داشته باشید که تمامی این پروسه ها به صورت جز به جز انجام می شوند و به شما نشان داده خواهد شد.

همچنین باید در نظر داشته باشید که قبل از انجام باید با پزشک خودتان مشورت کنید. اگر به داروی خاصی حساسیت دارید و یا تحت درمان هستید باید به پزشک خودتان تمامی جزییات را ارائه دهید. همچنین قبل از جراحی در شب قبل نباید هیچ گونه کافئینی را مصرف نمایید. به هیچ عنوان نباید بدن ضعیفی داشته باشید و باید از قبل غذاهایی را مصرف کنید که کالری زیادی را نیز به بدن شما می رساند. باید از مصرف رژیم های کم کالری صرف نظر کنید. روز قبل از عمل سعی کنید شام سبکی بخورید و آب زیاد مصرف نکنید. در صورتی که روز جراحی نیز باید به صورت ناشتا در اتاق عمل باشید. قبل از لیپوماتیک نباید سیگار و قلیان مصرف کنید. از دو هفته قبل نیز باید از مصرف قرص آسپرین امتناع کنید و باید این موارد را در این خصوص در نظر داشته باشید.

عوارض لیپوماتیک شکم

تمامی عمل های جراحی در حوزه زیبایی هم تاثیرات خوبی دارند و هم یک سری عوارض نیز دارند که با گذشت زمان معمولا عوارض مربوطه از بین می رود. در خصوص لیپوماتیک نیز همین طور است. یکی از عوارض در این خصوص ایجاد مشکلاتی برای کلیه و قلب می باشد. کلیه و قلب چون تحت فشار های حاصل از لیپوماتیک هستند ممکن است دچار مشکلاتی شوند. یکی دیگر از مشکلات و عوارضی که لیپوماتیم شکم دارد، این است که باعث بروز واکنش های آلرژیک می شود. این واکنش ها بیشتر برمبنای بدن نیز خواهندبود. از دیگر موارد مربوطه می توانیم به سوختگی پوست اشاره داشته باشیم. سوختگی پوست بیشتر بر این مبنا است که فشارهای زیادی بر ناحیه پوست مورد نظر وارد شود. افتادگی و شل شدن پوست نیز یکی از مواردی است که در خصوص عوارض لیپوماتیک شکم باید در نظر داشته باشیم. ممکن است ناحیه مورد نظر که تحت لیپوماتیم شکم بوده دچار خارش شود.

خارش بعد زا اینکه چند روز بگذرد به طور خود به خود قابلیت درمان دارد. شاید در برخی افراد نیز حالت تهوع رخ دهد که این مورد بیشتر به خاطر این است که برخی ها برای بار اول از لیپوماتیک شکم استفاده می کنند. شاید برخی افراد نیز بر اثر لیپوماتیک ناح شکم دچار حس ضعف شوند. این مورد به این دلیل رخ می دهد که در هنگام عمل جراحی معمولا تاثیراتی بر جریان خون و دیگر موارد کنترل کننده بدن بوجود خواهد آمد. البته شما اگر بدن قوی و خوبی داشته باشید به راحتی می توانید از حس ضعفی که ممکن است در بدن شما ایجاد شود جلوگیری کنید. باید در نظر بگیرید که لیپوماتیک یک عمل ساده نیست که هرکسی قادر به انجام آن باشید. برای اینکه به نتیجه برسید باید به سراغ متخصص خودش بروید.

یکی دیگر از عوارض لیپوماتیک به سرگیجه مربوط می شود. سرگیجه معمولا به این دلیل است که فرد بیمار حالت های خودش را ازدست می دهد و این بیشتر به خاطر فشارها و عواملی است که در طول عمل بر بیمار وارد می شود. باید در نظر داشته باشید که لیپوماتیک شکم یکی از روش هایی می باشد که می تواند به شما کمک کند تا از شر چربی های پوستی به طور کامل خلاص شوید. همچنین این چربی ها چون بیشتر در ناحیه شکم هستند می توانند به شما یک هیکل خوبی را ارائه دهند که همیشه رویای شما بوده است.

عکس لیپوماتیک

عکس لیپوماتیک

لیپوماتیک روشی می باشد که شما می توانید در خصوص از بین بردن چربی های دور شکم از آن استفاده کنید. همچنین عوارضی که این روش دارد بسیار ناچیز می باشد و هزینه آن نیز نسبت به سایر روش ها بسیار پایین است و باید آن را در نظر داشته باشید. در روش لیپوماتیک بیشتر چربی ها مد نظر هستند که از طریق دستگاه مربوطه سلول های چربی به طور کلی از بین می روند و باید آن را در نظر بگیرید چون مهم است و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. معمولا در لیپوماتیک بیشتر از دستگاهی استفاده می شود که گرمای خاصی ندارد و همچنین دارای فرکانس مادون قرمز می باشد. همچنین روش لیپوماتیک شکم بیشتر بدون درد و خونریزی است و بیشتر حالت لرزشی دارد که می تواند با لرزش مکرر چربی های بدن را از بین ببرد.بعد از انجام لیپوماتیک ممکن است عوارضی را تجربه کنید. عوارض مربوطه بیشتر شامل فشارهایی است که بدن باید تحمل کند و باید آن را در نظر داشته باشید چون مهم است و در هنگام عمل جراحی از اهمیت بالایی نیز برخوردار خواهد بود که باید آن را در نظر بگیرید.

هزینه لیپوماتیک شکم

در خصوص هزینه باید درنظر داشته باشید که تمامی هزینه ها به شیوه جراحی و تخصص پزشک و مکانی که در آن جراحی انجام می شود بستگی دارد. همچنین یکی از مواردی که باید در نظر داشته باشید این است که بیمه برای لیپوماتیک مناسب نمی باشد. در این خصوص باید در نظر داشته باشید که به پزشکی که مراجعه می کنید باید بسیار متخصص باشد و تخصص او باید جوری باشد که شما را به چیزی که میخواهید برساند، و باید آن را در نظر بگیرید چون مهم است و از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

قیمت لیپوماتیک شکم

از نظر قیمتی باید بگوییم که لیپوماتیک شکم معمولا نسبت به سایر روشهای از بین بردن چربی هزینه نسبتا کمی دارد. همچنین باید چند مورد را در این خصوص در نظر بگیرید که قیمت بیشتر به تخصص پزشکی بستگی دارد که برای شما کار را انجام می دهد. و اینکه این مورد زیر نظر بیمه نمی باشد و به صورت آزاد حساب خواهد شد.

عوارض لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم در تهران

اگر در تهران هستید و می خواهید لیپوماتیک شکم را انجام دهید باید به سراغ متخصص این امر بروید تا بتواند به شما در این زمینه جهت رسیدن به نتیجه ای که میخواهید کمک کند. همچنین باید در نظر داشته باشید که بیشتر برای افراد مناسب است که می خواهند از شر چربی های شکمی خلاص شوند.

سوالات متداول

آیا لیپوماتیک روشی خوب است؟

بله برای از بین رفتن چربی شکم می توانیم از آن استفاده کنیم.

آیا لیپوماتیک شکم دوام دارد؟

این امر بستگی به بدن شما دارد که پزشک قبل از عمل تمامی موارد را به شما ارائه می دهد.

چه کسانی کاندیدای لیپوماتیک شکمی هستند؟

افرادی که میخواهند از شر چری هیا شکم خودشان خلاص شوند.

هزینه لیپوماتیک برچه مبنایی حساب می شود؟

این هزینه بیشتر بر مبنای تخصص و شیوه کار محاسبه خواهد شد.

کلام آخر

در این مقاله ما لیپوماتیک شکم را بررسی کردیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم. مهمترین مورد در این خصوص این است که افرادی این مورد را انجام می دهند که میخواهند از شر چربی شکمی خلاص شوند. شما نیز باید به سراغ کسی بروید که تخصص خوبی در این زمینه دارد. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده باشید و برایتان مفید بوده باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق شماره های درج شده در وب سایت با ما در ارتباط باشید. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده و برایتان مفید بوده باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره و یا سایر جزئیات از طریق شماره زیر با کلینیک دکتر میرحسینی در ارتباط باشید.

شماره تماس : 09199920278

دریافت مشاوره (کلیک کنید)