جراحی لیفت سینه (هزینه + فیلم + بهترین جراح)

جراحی لیفت سینه

برای مشاوره با دکتر محسن میرحسینی تماس بگیرید

افتادگی سینه یکی از مهمترین مواردی است که می تواند در سنین بالا برای زنان رخ دهد همچنین زنانی که شیرده هستند ممکن است دچار افتادگی سینه شوند. این مورد می تواند بر زیبایی سینه خانم ها تاثیر گذار باشد. حال روشی که می تواند نجات دهنده افراد در این خصوص باشد، لیفت سینه نام دارد. لیفت باعث سفت شدن سینه ها در خانم ها می گردد البته بعد از انجام لیفت سینه، بافت پوست نیز در این ناحیه سفت می شود. انجام عمل لیفت نیز باید زیر نظر یک متخصص انجام گیرد تا فرد به نتیجه برسد. در ادامه این نوشته با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد جراحی لیفت سینه برایتان توضیح دهیم، امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت ببرید.

هزینه لیفت سینه

هزینه لیفت سینه به موارد مختلفی بستگی دارد. استفاده از روش های غیر از جراحی می تواند هزینه کمتر را برای فرد داشته باشید. معمولا روش های غیر جراحی همیشگی نیستند و در طولانی مدت برای لیفت هزینه های زیادی را در پی خواهند داشت. برای انجام جراحی نیز نمی توانیم هزینه دقیقی را در نظر بگیریم. هزینه لیفت سینه به تخصص جراح، کلینیک، و البته هزینه های مربوط به دستیاران و تجهیزاتی که در روند جراحی استفاده می شود بستگی خواهد داشت. منطقه جغرافیایی کلینیکی که به آن مراجعه می نماییم نیز به طور عمومی می تواند بر هزینه جراحی تاثیر گذار باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات دقیق اعم از دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت از طریق شماره زیر با کلینیک ما در ارتباط باشید.

قیمت لیفت سینه

به دلیل وضعیت اقتصادی موجود ما نمی توانیم قیمت دقیق جراحی لیفت را به شما بگوییم زیرا قیمت ها مدام در حال تغییر هستند به همین دلیل شما می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در وب سایت ضمن دریافت مشاوره رایگان از قیمت جراحی نیز مطلع شوید. قیمت لیفت سینه معمولا به وضعیت اقتصادی نیز ارتباط دارد. البته خدمات مربوط به کلینیک مورد نظر نیز هر سال با بهبودی روبرو می باشد. به همین دلیل هزینه و قیمت لیفت سینه می تواند در مواردی تغییر کند ولی در برخی موارد با افزایش قیمت نیز مواجه می شویم.

قیمت لیفت سینه

عوارض لیفت سینه

عمل لیفت سینه جز روش های تهاجمی در جراحی به حساب می آید به همین دلیل پزشک این جراحی را باید در زمان بیهوشی به انجام برساند. معمولا بیهوشی از طریق گازهای استنشاقی انجام خواهد شد. به همین دلیل افرادی که دچار مشکلات تنفسی هستند و یا آلرژی دارند می توانند نسبت به این گازها از خودشان حساسیت نشان دهند. در واقع این موارد به صورت ساده و حاد رخ خواهند داد. درنهایت می توانیم مشکلات بیهوشی و ذهنی را نیز در افراد ببینیم.

مورد بعدی برای عوارض ایجاد هماتوم می باشد. معمولا بعد از برش های مربوط به لیفت، یک سری خون در زیر برش های مربوطه جمع می گردد. با خارج نشدن این مقادیر خون می توانیم شاهد بروز برخی عفونت ها و درد ها باشیم. مقدار برش ها می تواند تعیین کننده مقدار هماتوم خونی نیز باشد. آسیب به پوست نیز در اثر مقدار زیاد خون تجمع یافته می تواند رخ دهد. مورد بعدی ایجاد عفونت می باشد. این نشانه ها شامل تورم و تب و البته درد نیز می باشند. در چنین مواقع پزشک برای از بین بردن عفونت از آنتی بیوتیک استفاده می کند. آنتی بیوتیک در واقع به کاهش موارد مربوط به عفونت نیز کمک خواهد کرد.

از عوارض دیگر مربوط به لیفت سینه می توانیم به ایجاد زخم ها در محل های برش اشاره داشته باشیم. این زخم ها معمولا ماندگار نیستند و بعد از چندماه از بین می روند. از بین رفتن جایگاه زخم به موارد مختلفی بستگی دارد. یکی از این موارد ایمنی بدن فرد می باشد. یکی از مواردی که بیشتر افراد می توانند با آن سروکار داشته باشند، عدم تقارن و فرم نامناسب سینه ها می باشد. در حالتی که شما می خواهید سینه های شما فرم مناسبی داشته باشند می توانید به یک پزشک متخصص در این مورد مراجعه نمایید. به طور کلی متخصص مربوطه می تواند به شما کمک کند تا به مواردی که می خواهید دسترسی داشته باشید.

فیلم عمل لیفت سینه

تقریبا تمامی جراحان از فیلم عمل لیفت سینه استفاده می کنند. این کار نه تنها برای آنها مشتری می آفریند بلکه باعث افزایش کیفیت کارهای آنها نیز خواهد شد. در فیلم عمل لیفت، جراح مربوطه از ابزارهایی که در روند جراحی استفاده می کند، توضیحاتی را ارائه می دهد. به طور کلی شما با دیدن فیلم عمل بر روند جراحی تسلط خاصی را پیدا می کنید. شما بدون ترس قادر خواهید بود که عمل لیفت را به انجام دهید البته باید تمامی عوارض توسط پزشک به شما گفته شود و در مورد آنها داروهای خاص نیز تجویز گردد.

لیفت سینه در سال 1402

در سال 1402 نسبت به سال های قبل، عمل لیفت سینه با یک سری تغییرات مواجه شد. اول اینکه هزینه ها به مراتب نسبت به سال های قبل بسیار افزایش یافت. افراد زیادی به انجام عمل علاقه مند شدند. این کار در سال 1402 به هر خانمی اعتماد به نفس بسیار زیادی می دهد تا فرد نسبت به بدنش احساس خوبی داشته باشد البته هزینه و قیمت به همراه تمامی جزییات آن در هر سال تفاوت می کند. در سال های دیگر دیگر نیز تفاوت ها بیشتر و بیشتر خواهند شد.

بهترین جراح لیفت سینه در تهران

بهترین جراح لیفت سینه در تهران کسی است که بتواند به ما خدماتی را ارائه دهد تا بتوانیم زیبایی خاصی را از این منظر شاهد باشیم. جراح لیفت سینه باید تخصص بسیار بالایی داشته باشد. استفاده از تجهیزات مناسب یکی دیگر از ویژگی های مربوط به جراح متخصص می باشد. استفاده از تیم جراحی حرفه ای نیز بسیار اهمیت دارد. هرچه تیم جراحی حرفه ای باشد، نتیجه کار نیز در کمترین زمان ممکن بهتر خواهد بود. ما مفتخریم که به شما عزیزان اعلام کنیم آقای دکتر محسن میرحسینی با داشتن سال ها تجربه در زمینه انجام جراحی های زیبایی و دارا بودن 100 ها عمل موفق در این زمینه پیشرو بوده و یکی از بهترین جراحان حوزه لیفت سینه در تهران می باشد.

مزایا لیفت سینه

مزایا لیفت سینه

  •  بالا رفتن سینه
  • از بین رفتن افتادگی
  • خوش فرم شدن سینه
  • گرد شدن سینه
  • افزایش جذابیت جنسی زنان

سوالات متداول

لیفت سینه برای چه کسانی مناسب است؟

افرادی می توانند لیفت سینه را انجام دهند که اصلا جذابیت خاصی را در سینه های خودشان مشاهده نمی کنند. در صورتی که سینه ها شل باشند و یا افتادگی داشته باشند افراد می توانند این عمل را انجام دهند.

برای انجام لیفت سینه به چه کسی باید مراجعه کنیم؟

برای انجام لیفت سینه می توانید به کلینیک دکتر میرحسینی با دارا بودن سال ها سابقه و بیش از 10 ها عمل موفق این کار را به صورت حرفه ای برای شما انجام می دهد.

قبل از انجام لیفت سینه چه کارهایی باید انجام دهیم؟

قبل از جراحی باید یک آزمایش کلی از بدن گرفته شود تا پزشک شرایط بدنی فرد را بررسی کند. به هیچ وجه قبل از انجام عمل مربوطه نباید دخانیات مصرف شود درصورتی که داروی خاصی مصرف می کنید باید به پزشک مربوطه اطلاع دهید.

دریافت مشاوره (کلیک کنید)