لیپوماتیک

لیپوماتیک نوعی لیپوساکشن است که در آن چربی اضافی از قسمت خارج شده یا به منطقه مورد نظر منتقل می شود که باعث لاغر شدن و تغییر شکل بدن می شود. لیپوماتیک ممکن است به نظر برسد مانند لیپوساکشن باشد اما فناوری مورد استفاده در لیپوماتیک برای شکستن و مکش چربی بسیار متفاوت از لیپوساکشن است. به همین دلیل لیپوماتیک منجر به آسیب کمتر بافت ، یکنواختی چربی در زیر پوست ، زیبایی ظاهری پوست و ماندگاری بیشتر می شود.

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران کیست؟

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران باید مهارت وتجربه لازم را داشته باشد امروزه بیشتر افراد با مشکل چاقی‌های موضعی مواجه هستند و می‌خواهند که با لیپوماتیک مشکلات خود را به‌طور کامل برطرف نمایند و به دنبال بهترین جراح لیپوماتیک در تهران هستند.

لیپوماتیک روشی است که در بیشتر مراکز زیبایی‌اندام ارائه می‌شود ، اما برای دریافت یک نتیجه خوب در لیپوماتیک باید پزشکی را انتخاب نمایید که تجربه کافی را دراین زمینهٔ داشته باشد .با انجام لیپوماتیک می‌توانید به اندام ایده آل خود دست‌یابی یابید. این روش امروزه بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرد و روش کاملاً مطمئنی است .

مکانیزه دستگاه مورداستفاده در این روش به این‌گونه است که با حرکات فیزیکی لوله‌ای بدون تداخل حرارتی بافت چربی تخریب می‌شود و با استفاده از قدرت مکش چربی‌های تخریب‌شده از بدن خارج می‌شود.بهترین جراح لیپوماتیک

انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک

برای انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک تهران شما ابتدا باید نمونه کارها  پزشک را مشاهده کنید این امر کمک بسیار شایانی به شما  می‌کند، لیپوماتیک یک عمل بسیار حساسی می‌باشد که باید با دقت بسیار بالایی انجام گیرد تا فرد از نتایج آن رضایت داشته باشد.

البته باید به این نکته هم توجه کرد برای اینکه یک فرد نتیجه مطلوبی از جراحی  لیپوماتیک بگیرد باید کاندیدای مناسبی برای این عمل باشید زیرا اگر چربی‌های تجمع شده در قسمت‌های مختلف بدن بسیار زیاد باشد لیپوماتیک برای شما گزینه مناسبی نمی‌باشد .

زیرا با این روش میزان خاصی از چربی از بدن استخراج می‌شود .درصورتی‌که چربی‌های در قسمت شکم شما به‌اندازه‌ای زیاد باشد که شکم حالت افتاده‌ای پیدا کند لیپوماتیک برای این‌گونه افراد مناسبی نمی‌باشد.

برای انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک تهران باید سوابق پزشک  بررسی شود و میزان تجربه پزشک را در انجام لیپوماتیک در نظر بگیرد و با حس اطمینان کامل به دکتر، لیپوماتیک را انجام داد.

 • پزشک باید  دارای نمونه کار از انواع لیپوماتیک باشد.
 • دکترباید متخصص لیپوماتیک یا جراح زیبایی باشد.
 • راهنمایی‌های لازم درباره انجام چگونگی لیپوماتیک د اختیار فرد قرار گیرد.
 • -قدامات و راهنمایی‌های لازم را قبل از لیپوماتیک به بیمار توضیح بدهد

 

 

بهترین جراح لیپوماتیک در ایران چه مهارت هایی را دارد؟

به منظور درک بهتر از نقش پزشک لیپوماتیک بهتر است که ابتدا تعریف مختصری از این متد زیبایی را ارائه دهیم. این متد زیبایی شامل انتخاب بخش هایی از بدن که دارای چربی اضافه می باشد و اقدام به تخلیه این چربی هاست.

در واقع به این منظور ابتدا بی حسی موضعی بر ناحیه مورد نظر یا بیهوشی برای فرد متقاضی اعمال می شود که انتخاب هریک از این روش ها به تخصص و مهارت پزشک مورد نظر بستگی دارد. از دیگر مهارت هایی که پزشک باید داشته باشد، توانایی تخلیه چربی ها به گونه ای متناسب با سایر اندام هاست.

در واقع چربی های اضافه باید به گونه ای تخلیه شوند که با سایر اندام های بدن همخوانی داشته و جلوه ای طبیعی داشته باشد. در تکنیک زیبایی پیکرتراشی سلامت عمومی فرد باید در اولویت قرار داشته باشد و پزشک انجام این متد زیبایی را باید به گونه ای تنظیم کند که سلامت فرد متقاضی در خطر نباشد.

یکی از مهمترین عوامل موثر در پیشگیری از بروز خطرات احتمالی در لیپوماتیک انتخاب پزشکی حاذق و دارای توانایی های بالا در رابطه با لیپوماتیک است؛ بنابراین بهتر است که پیش از اقدام برای انجام این متد زیبایی در مورد پزشک خود تحقیقات لازم را به عمل آورده از توانایی های او اطمینان حاصل کنید.

یکی از اقداماتی که به این جهت می توانید به کار گیرید، درخواست نمونه کار از پزشک انتخابی است. بسیاری از پزشکان دارای عکس های نمونه قبل و بعد هستند که مشاهده آنها می تواند در انتخاب پزشک موثر باشد. از طرفی شما می توانید از متقاضیان پیشین در مورد نحوه عملکرد پزشک مورد نظرتان سوال کرده و از مهارت او اطمینان حاصل کنید.

تاثیرانتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در نتیجه عمل

درصورتی‌که بهترین جراح لیپوماتیک تهران کار خود را به‌درستی انجام دهد هیچ‌گونه عوارضی فرد را بعد از انجام لیپوماتیک  تهدید نمی‌کند. زیرا لیپوماتیک جزجراحی‌های زیبایی به‌حساب می‌آید.و بهترین جراح لیپوماتیک با ایجاد برش خیلی کوچک چربی‌های اضافی بدن را خارج  می‌کند، بدون آن‌که آسیبی به قسمت‌های بدن وارد کند.

به این نکته توجه کنید که جراحی موضوع مهمی است و ممکن است در طول جراحی  پیچ‌وخم‌های زیادی وجود داشته باشد. برای این‌که در طول عمل جراحی  کاملاً راحت باشید، باید با پزشک معالج و کارکنان کلینیک راحت باشید.فرد برای عمل خود  پزشکی را انتخاب کند که به او اعتماد داردوشما باید با آسودگی بتوانید  ایمنی و زیبایی خود را به  او بسپارید

تاثیر انتخاب بهترین جراح لیپوماتی بر نتیجه عمل

اهمیت مشاوره اولیه با بهترین جراح لیپوماتیک در ایران

زمانی که اقدام به انجام یک عمل جدی می کنید تا ظاهر بهتری به دست بیاورید و چربی های اضافی از بدن جدا شوند، باید دقت بیشتری به خرج دهید. بهتر است قبل از هرگونه تصمیم جدی، با پزشک تان مشاوره کنید.

مشورت با پزشک و رد و بدل کردن اطلاعات، اهداف و آرزوها، بررسی سوابق پزشکی و دارویی می تواند بهترین کاری باشد که پیش از شروع عمل انجام می دهید. طبیعتا بسیاری از افراد تصور می کنند می توانند خودشان بررسی های اولیه را انجام دهند که واقعا می تواند خطرناک باشد.

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران نه تنها کوچک ترین جزئیات سلامتی تان را مورد بررسی قرار می دهد، بلکه سعی می کند برنامه ای بچیند که همه چیز برایتان عالی پیش برود. به همین دلیل توصیه می شود با پزشک معالج جلسه خوبی برگزار کنید.

اگر سوالی دارید یا نیاز به مشاوره رایگان دارید میتوانید با شماره ی زیر تماس بگیرید!

09199920278

عمل لیپوماتیک چیست؟

عمل لیپوماتیک توعی عمل زیبایی برای رسیدن به اندام ایده آل در کمترین زمان ممکن است. این جراحی به صورت سرپایی انجام شده و پس از آن نیازی به بستری شدن نیست. پس از لیپوماتیک شما از شر چربی های اضافی بدنتان خلاص می شوید و سلولیت هم از بین می رود. برخی اففراد تصور می کنند این عمل خطرناک است یا می تواند بازگشت پذیر باشد. اما جالب است بدانید نه تنها خطری ندارد بلکه با حذف سلولیت و چربی های اضافی، موجب تقویت بدن نیز می شود. تنها لازم است به بهترین جراح لیپوماتیک در تهران مراجعه کنید و با خیالی آسوده خود را به دستان توانمند وی بسپارید.

بهترین روش برای از بردن چربی های دور شکم رژیم است همان طور که می دانید هیچ چیزی جای رژیم غذایی را نمی گیرد اما اگر فردی نمی تواند رژیم بگیرد و نتوانست از رژیم گرفتن نتیجه ای بگیرد می تواند عمل لیپوماتیک انجام دهد.  طی عمل پیکرتراشی چربی های اضافه بدون هیچ گونه درد و خونریزی از بدن خارج می شوند، و به اندام ایده آل خود خواهید رسید. دوره ریکاوری آن هم بین 3 تا 7 روز است.

مزایای لاغری با لیپوماتیک

افرادی که با مشکل چاقی موضعی مواجه هستند انجام عمل  لیپوماتیک بهترین گزینه برای آنها می‌باشد ، زیرا این روش هیچ‌گونه عارضه‌ای برای فرد ندارد و شخص می‌تواند از چربی‌های استخراج‌شده در قسمت‌های دیگر بدن استفاده کند .

از چربی استخراج‌شده با روش لیپوماتیک می‌توان برای از بین بردن چین‌وچروک ، جوان‌سازی پوست پشت دست، افزایش حجم گونه، لب و سینه استفاده کرد .چربی ها در بعضی از قسمت‌های بدن مانند بازو، ران ، پشت ساق پا و باسن  به‌راحتی از بین نمی رود و چربی‌های تجمع شده در این نواحی باعث برهم خوردن تناسب‌اندام می‌شود که با روش  لیپوماتیک این چربی‌ها را استخراج کرده و در این نواحی تناسب‌اندام ایجاد می‌کنند.

اگر برای لاغری می‌خواهید لیپوماتیک  انجام دهید باید یک دکتر خوب برای لیپوماتیک انتخاب کنید تا از نتایج این روش رضایت داشته باشید.

مزایای لیپوماتیک نسبت به سایر روش ها

 • در روش لیپوماتیک هیچ گونه بقایای چربی که در روش های دیگر ساکشن به صورت گلوله مانند لمس می گردد وجود ندارد و لایه چربی در زیر پوست کاملاً یکنواخت خواهد بود.
 • نیاز به بستن گن در مدت کوتاه تر نسبت به روش های ساکشن سنتی و لیزر لیپولیز
 • جمع شدن بهتر پوست بدلیل صدمه کمتر به ترابکولاهای پوستی
 • استفاده از بی حسی موضعی
 • بدون احساس درد
 • تورم و ترشحات بسیار کم پس از عمل در مقایسه با روش های دیگر ساکشن
 • ریسک پایین بروز عفونت
 • احتمال بسیار کم آمبولی نسبت به روش های دیگر
 • عدم نیاز به بستری (بیمار بلافاصله بعد از جراحی می تواند به سرکار بازگردد.)
 • خستگی و کوفتگی خفیف پس از عمل
 • روشی امن، موثر و آسان
 • انجام جراحی در مدت زمان کوتاه

جراحی لیپوماتیک در تهران

لیپوماتیک در ایران یکی از عمل های جراحی زیبایی و پلاستیک است که با از بین بردن رسوبات چربی اضافی به لاغر شدن قسمت های خاصی از بدن کمک می کند. هزینه عمل زیبایی لیپوماتیک در ایران توسط بهترین پزشکان متخصص حداقل 170٪ کمتر از انگلیس و ایالات متحده است.

ایران یکی از بهترین کشورها برای پیکرتراشی است و جالب است که در سال 2108 ایران، هند و ایالات متحده از جمله کشورهایی بودند که بیشترین میزان جراحی لیپوماتیک را داشتند. با این حال، هزینه پیکرتراشی در ایران کمترین قیمت را در مقایسه با سایر کشورها داشت.

به طور روزانه، هزاران نفر در هر گوشه جهان به ایران سفر می کنند تا عمل زیبایی لیپوماتیک را در ایران توسط پزشکان متخصص و مجرب انجام دهند. کلینیک ها و بیمارستان های ایران مجهز به امکانات پیشرفته پیکرتراشی هستند.

بیمارستان های ایران خدمات جراحی لیپوماتیک را با کیفیت بالایی ارائه می دهند که کاملاً برابر با خدمات در کشورهای ایالات متحده و اروپا است، بنابراین شما می توانید عمل زیبایی پیکرتراشی را در ایران با مناسب ترین قیمت انجام دهید.

جراحی لیپوماتیک در تهران

آیا بعد از لیپوماتیک پوست دچار افتادگی می شود ؟

اگر پوست سطح جایی که ما انجام می دهیم یعنی سطح شکم یا سطح ران و بازو اگر قبل از عمل دچار افتادگی باشد طبیعتاً این میزان افتادگی به هیچ وجه جمع نخواهد شد بنابراین نیاز به لیفت پوست خواهد داشت ولی اگر قبل از عمل به عنوان مثال سطح شکم، پوست افتاده ای نداشته باشد طبیعتاً وقتی ما چربی رو خارج می کنیم خود لیپوماتیک و انواع اولتراسوند باعث تحریک فیبر های کلاژن و سلول های فیبروبلاست می شود سلول های موجود در پوست بنابراین یک سفت شدگی در پوست ایجاد می شود که باعث جمع شدن پوست خواهد شد ولی در غیر این صورت و در صورتی که افتادگی زیاد باشد طبیعتاً نیاز به لیفت پوست خواهد داشت.

ارتباط  لیپوماتیک با افتادگی پوست

از جمله مواردی که ذهن افراد را درگیر می کند این است که تصور می کنند بعد از انجام لیپوماتیک ممکن است پوست آن ها دچار افتادگی  شود . اگر پوست سطح جایی که لیپوماتیک انجام می شود مانند سطح شکم ، سطح ران و یا بازو اگر قبل از عمل دچار افتادگی بوده ، نمی توان انتظار داشت این افتادگی جمع شود و باید برای درمان آن از لیفت پوست باید استفاده کرد . در حال کلی زمانی که چربی از بدن خارج می شود ، انجام لیپوماتیک و امواج اولتراستون باعث تحریک فیبرهای کلاژن و سلول های پوست می شود که این امر خود باعث سفت شدگی پوست خواهد شد اما اگر افتادگی زیاد باشد علاوه بر لیپوماتیک باید از لیف نیز استفاده کرد

هزینه عمل لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک توسط بهترین پزشک متخصص بسته به محل درمان منطقه و موقعیت جغرافیایی شما ممکن است متفاوت باشد؛ اما به طور کلی عوامل زیر می تواند در هزینه عمل زیبایی لیپوماتیک تاثیر گذار باشد:

 1. هزینه بیهوشی و یا بی حسی موضعی بیمار
 2. هزینه های کلینیک تخصصی و یا اتاق عمل بیمارستان
 3. هزینه آزمایش های قبل از انجام عمل زیبایی پیکرتراشی
 4. هزینه گن های مورد استفاده پس از لیپوماتیک
سخن پایانی

اگر قصد انجام لیپوماتیک دارید، حتماً به بهترین جراح پلاستیک مراجعه نمایید، زیرا در صورتی که پزشک تبحر کمی در انجام این روش داشته باشد و از تجربه کافی برخوردار نباشد، متأسفانه عوارضی از جمله قرینگی اندام ها، گود رفتگی های غیر طبیعی، جمع شدن مایعات زیر پوست و عفونت ایجاد می شود.
باید به این نکته هم توجه کنید که اگر در نظر دارید نتیجه مطلوبی از جراحی لیپوماتیک بگیرید، علاوه بر اینکه باید کاندید مناسبی برای این روش باشید، انجام مراقبت های بعد از لیپوماتیک و نیز پیروی از یک رژیم غذایی مناسب نیز لازم و ضروری می باشد.

صرف اتکا به جراحی زیبایی و جراحی لاغری نمی‌توان انتظار داشت که تمامی مشکلات اندام ما حل شود. نباید فراموش کنیم که متخصص پیکر تراشی تنها می‌تواند چربی‌های زیرپوستی را تخلیه کند و چربی‌های دور اندام‌های حیانی همچون قلب در این روش امکان تخلیه ندارند. با این اوصاف، انجام جراحی لاغری پیکر تراشی اگر همراه با ورزش و تغذیه سالم باشد، می‌تواند تاثیرات شگفت‌انگیزی در زندگی شما بگذارد.

اگر سوالی دارید یا نیاز به مشاوره رایگان دارید میتوانید با شماره ی زیر تماس بگیرید!

09199920278

دریافت مشاوره (کلیک کنید)