آیا می دانید پروتز سینه چیست؟

روش های پروتز سینه

روش های مختلفی برای زیبایی وجود دارد که افراد زیادی نیز آن را انجام می دهند. در این خصوص پروتز سینه یک جایگاهی ویژه ای بین خانم ها دارد. برخی از خانم ها هنگامی که به سینه های خودشان نگاه می کنند این احساس به آنها دست می دهد که سینه های آنها حالت متقارنی ندارد و اصلا جذاب نیستند. معمولا بعد از باداری زنان، شکل سینه های آنها تغییر می کند و به همین دلیل بسیاری از خانم ها سعی می کنند برای افزایش اعتماد به نفس بیشتر به سراغ پروتز سینه روند. در این مقاله می خواهیم موضوعی به نام پروتز سینه چیست را بررسی کنیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی  قرار دهیم پس تا انتها همراه ما باشید.

پروتز سینه چیست؟

در پروتز سینه دکترهای جراحی زیبایی ماده ای را به داخل سینه تزریق می نمایند. انجام این کار باعث می شود تا سینه یک فرم خاصی پیدا کند و برجسته شود. همچنین باید بدانید که در کل جهان از جراحی پروتز سینه استفاده می شود و این کار باعث شده تا زنانی که از سینه های خودشان راضی نیستند به راحتی در کمتر از چند ماه جذابیت و خوش فرمی و خوش هیکلی اندامشان را بدست آورند.

چه کسانی باید جراحی پروتز سینه را به انجام برسانند؟

افرادی می توانند پروتز سینه را به انجام برسانند که به دلیل بیماری در ناحیه سینه دچار مشکلاتی شده اند. همچنین افرادی که سینه های نامتقارنی دارند می توانند پروتز سینه انجام دهند تا سینه هایشان شکل خوبی پیدا کند. همچنین افرادی که مشکل ژنتیکی دارند و یا افرادی که با بالارفتن سن دچار افتادگی سینه می شوند می توانند ار پروتز سینه برای افزایش زیبایی و اندامشان استفاده نمایند و باید آن را به عنوان یک عامل مثبت در نظر بگیرید چون بسیار با اهمیت است.

روش های مربوط به پروتز سینه و موارد مربوط به آن

روش های مختلفی در خصوص جراحی پروتز سینه وجود دارد که در زیر آنها را مورد بررسی قرار می دهیم.

اولین روش مربوط به پروتزهای سالینی می باشد. این نوع روش با استفاده از سرم سالین که همان آب نمک است انجام می شود. معمولا این نوع پروتزها دارای دیواره های سیلیکونی می باشند که قابلیت نفوذ نیز ندارند و  بسیار سفت و سخت نیز هستند. معمولا پروتز سینه سالینی شکل خاصی ندارد و این نوع پروتز بیشتر برای افرادی مورد استفاده قرار میگیرد که می خواهند بعد از انجام جراحی پروتز سینه، سینه های آن ها طبیعی و بزرگ به نظر برسد.

نوع دیگری از روش های پروتز سینه پروتز سیلیکونی می باشد. این نوع پروتز از طریق ژل سیلیکون انجام می شود. که تمامی بافت سینه را نیز مورد توجه قرار می دهد. البته شما باید در هنگام انجام پروتز سینه به خصوص پروتز سیلیکونی به سراغ پزشکی بروید که بر تمامی روش های مربوطه تسلط دارد و می تواند به شما در این زمینه کمک کند تا شکل و فرم خوبی سینه های شما بگیرد. همچنین سینه های شما را به صورت متقارن خواهد کرد.

درچه سنی می توان پروتز سینه انجام داد؟

معموملا پروتز سینه برای افرادی مناسب است که سن آنها از 18 و 20 سال بالا رفته باشد. این مورد باعث می شود تا فرد جهت جراحی پروتز سینه آماده باشد و بعد از جراحی به آن نتیجه ای که می خواهد برسد.

پروتز سینه چیست؟

 عوارض پروتز سینه چیست؟

معموملا به دلیل پروتز و جراحی های مربوطه شاهد عوارضی خواهیم بود. در این خصوص می توان به خونریزی و یا برش های جراحی و جابجایی پروتز و چین خوردگی اشاره هایی داشته باشیم. بعد از انجام پروتز سینه نیز باید فرد روی شکم به هیچ عنوان نخوابد. همچنین به مدت 6 الی 12 هفته فرد مورد نظر باید سوتین طبی را استفاده کند. همچنین بعد از جراحی پزشک داروهایی را تجویز می کند که باید فرد مصرف کند.

کلام آخر

در این مقاله ما پروتز سینه چیست را بررسی کردیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم. در این خصوص موارد زیادی مطرح شد ولی مورد مهمی که باید در نظر بگیریم این است که جراح پروتز سینه باید تخصص کافی داشته باشد تا ما را به چیزی که میخواهیم برساند. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده و برایتان مفید بوده باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و یا دریافت مشاوره از طریق راه های ارتباطی موجود در وب سایت دکتر محسن میرحسینی با کلینیک ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

پروتز سینه مناسب چه کسانی است؟

معمولا افرادی که پروتز سینه انجام می دهند سینه های نامتقارنی دارند. همچنین این افراد ممکن است بیماری داشته باشند و برای این دسته از موارد می توانند پروتز سینه انجام دهند.

آیا پروتز سینه ماندگار است؟

در جواب به این سوال باید بگوییم که پروتز سینه ممکن است در طول زمان تغییر کند و به دلیل شرایط بدنی این امر اتفاق می افتد.

هزینه پروتز سینه به چه عواملی بستگی دارد؟

معمولا هزینه پروتز سینه به فرآیند های مربوط به جراحی و شیوه های مربوطه به پروتز و تخصصی که جراح زیبایی دارد بستگی دارد و باید تمامی این موارد در نظر گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیک کنید)