آیا می دانید پروتز باسن چیست؟

پروتز باسن چیست

آیا تا به حال این سوال برای شما پیش آمده است که پروتز باسن چیست؟ معمولا بسیاری از زنان دوست دارند که اندام زیبایی داشته باشند. یکی از این زیبایی ها و ویژگی های مربوط به آن به باسن ارتباط دارد به طوری که خیلی از زنان می خواهند باسن بسیار خوش فرم و خوش هیکلی داشته باشند و این امر بر جذابیت آنها می افزاید. حجیم شدن باسن در اثر پروتز را پروتز باسن می نامند. در این مقاله ما قصد داریم موضوعی با نام پروتز باسن چیست را بررسی کنیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دهیم پس تا انتها همراه ما باشید تا در این زمینه نکاتی را خدمت شما ارائه دهیم.

پروتز باسن چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

 اگر شما به عنوان یک خانم فکر می کنید که باسن شما هیچ حالتی ندارد و اصلا زیبایی خاصی نیز ندارد، می توانید از پروتز باسن بهره ببرید. باسن هایی که حالت خوبی ندارند و به زبان خودمانی میگوییم که خوش فرم نیستند به پروتز نیازدارند. پروتز باعث می شود تا باسن به صورت برجسته دیده شود به طوری که اگر شما به عنوان یک زن با باسن پروتز کرده بیرون بروید، تمامی توجهات را به خودتان جلب خواهید کرد و همه افراد شیفته جذابیت شما خواهند شد. مواد پروتز از سیلیکون نرم و نیمه جامد می باشد.  به طوری که حتی در پروتز سینه نیز این مواد سیلیکونی مورد استفاده قرار می گیرند. به هیچ عنوان از ژل در روند پروتز استفاده نمی شود. همچنین اگر شما پروتز باسن را انجام دهید و روی باسن بنشینید به هیچ عنوان هیچ اختلالی در شکل باسن شما بوجود نخواهد آمد.

برای انجام پروتز باسن شما باید به سراغ یک جراح پلاستیک بروید. معموملا جراحان پلاستیک می توانند به راحتی در این خصوص به شما مشاوره دهند. سالیان سال هست که در کشور ایران نیز طرفداران مربوط به پروتز باسن بسیار زیاد شده است.

پروسه پروتز باسن چگونه است؟

جراحی پروتز باسن معموملا زمانی یک ساعته و الی دو ساعته طول می کشد. در خصوص پروتز باسن دکتر جراح چند برش 7 الی 8 سانتی روی باسن ایجاد می کند به طوری که بتواند به عضلات درونی باسن نیز دسترسی داشته باشد. معمولا روند انجام پروتز باسن در دو موقعیت می باشد.  که یا روی عضله باسن را شامل می شود و یا داخل تمامی عضلات مربوط به باسن را فرا میگیرد. به هرحال در بیشتر موارد پروتز باسن به صورت داخل عضله ای انجام می شود. تمامی موارد نیز بر مبنای نظر پزشک جراح خواهد بود.

پروسه پروتز باسن

انواع مدل های پروتز باسن چیست؟

پروتز باسن به صورت گرد و یا بیضی انجام می شود. در بیشتر موارد فرم گرد در خصوص پروتز باسن به کار می رود.

چه نکاتی را باید قبل از جراحی پروتز باسن بدانیم؟

در ابتدا باید بدانید که شما برای جراحی پروتز باسن باید به یک جراح پلاستیک متخصص مراجعه کنید. همچنین باید اگر مشکل پزشکی دارید به پزشک مورد نظرتان اطلاع دهید. در صورتی که دخانیات مصرف می کنید باید قبل از عمل یعنی حدود 3 هفته قبل از عمل و حدود 4 هفته بعد از عمل را شامل می شود. از مصرف برخی داروها بعد از عمل نیز باید خودداری نمایید.

  • بعد از جراحی پروتز باسن چه مواردی را باید در نظر بگیریم.
  • بعد از جراحی پوشیدن لباس تنگ موثر است.
  • در خصوص رژیم غذایی باید توصیه هایی از سوی پزشک داشته باشید.
  • تا 48 ساعت به هیچ عنوان نباید حمام بروید.

بعد از عمل جراحی به هیچ عنوان به مدت 2 هفته و الی 3 هفته نباید روی باسن خود دراز بکشید و یا روی باسن خود بنشینید. به هیچ عنوان بعد از عمل نباید کارهای سنگین نیز انجام دهید چون این امر می توانید فرم و شکل باسن را عوض نماید.

مزایا و معایب پروتز باسن چیست؟

پروتز باسن  باعث خوش هیکل شدن باسن و خوش فرم شدن آن می شود. روش پروتز باسن باعث می شود تا باسن شکلی طبیعی به خودش بگیرد. از معایب مربوط به پروتز باسن می توانیم به خونریزی و درد و زخم و تغییر رنگ پوست و موارد مربوط به آن اشاره کنیم.

سوالات متداول

آیا انجام پروتز باسن مفید است؟

در این خصوص باید با پزشک مشورت کرد و اگر شما بخواهید پروتز باسن را انجام دهید بنابر نظر جراح پلاستیک باید این کار را به انجام برسانید.

زمان جراحی پروتز باسن چه قدر است؟

بستگی به پزشک دارد ولی حدود 1 الی 2 ساعت زمان می برد.

برای پروتز باسن به چه پزشکی مراجعه کنیم؟

در خصوص پروتز باسن باید به سراغ پزشکی برویم که تبحر خاصی در جراح دارد و بر شرایط نیز آگاه است.

نتیجه گیری

در این مقاله ما پروتز باسن را بررسی کردیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم. مهمترین مورد در خصوص پروتز باسن این است که می توانید برای زنانی مفید باشد که به دنبال زیبایی فرم بدنشان هستند. همچنین باید پروتز باسن پیش یک جراح پلاستیک حرفه ای انجام گیرد. کلینیک آقای دکتر محسن میرحسینی کلیه این موارد را به صورت حرفه ای و تضمینی انجام می دهد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و دریافت مشاوره از طریق راه های ارتباطی موجود در وب سایت با کلینیک ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیک کنید)