لیپوماتیک بازو با قیمت عالی و تضمینی !

لیپوماتیک بازو

معمولا ممکن است که ما درهنگام پوشیدنی پیراهن های آستین دار، شاهد یک سری برآمدگی هایی باشیم که بر روی بازو های ما وجود دارند. می توانیم بگوییم که این مورد بیشتر به پیری و افزایش وزن در افراد ارتباط دارد. در این حالت باید بگوییم که ما برای از بین بردن چربی ها  و بر آمدگی های بازو به لیپوماتیک بازو نیاز داریم. لیپوماتیک بازو روشی است که برای قسمت های مختلف بدن به کار می رود و تاثیراتش در خصوص از بین بردن چربی می باشد. در این مقاله می خواهیم لیپوماتیک بازو را بررسی کنیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دهیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

هزینه لیپوماتیک بازو

هزینه لیپوماتیک بازو یکی از مواردی است که همیشه ذهن افراد را برای انجام این عمل زیبایی به خودش درگیر کرده است. در این صورت باید بگوییم که هزینه  به عواملی مختلف بستگی دارد. اولین عامل مربوط به تخصص پزشک می باشد.  پزشک مورد نظر اگر متخصص باشد می تواند هزینه های زیادی را از شما دریافت کند. مورد بعدی به دستگاه هایی ارتباط  دارد که در طول جراحی مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا این دستگاه ها کیفیت بالایی دارند و چون وارداتی هستند و در داخل نیز تولید نمی شوند بر هزینه ها تاثیر خواهند گذاشت. مورد آخر نیز بیشتر به موقعیت جغرافیایی کلینیک اشاره دارد. باید توجه داشته باشید که کلینیکی که به آن مراجعه می کنید می تواند بر هزینه های لیپوماتیک بازو تاثیر گذار باشد. در صورتی که مکان  کلینیک مورد نظر بالای شهر باشد، هزینه ها بیشتر هستند. ولی اگر مکان کلینیک مورد نظر در پایین شهر باشند، هزینه های مربوطه به مراتب کمی کمتر خواهند بود که توجه به این مورد خالی از لطف نیست به خصوص برای افرادی که وضعیت مالی خوبی ندارند و احتیاج زیادی به انجام عمل  دارند.

قیمت لیپوماتیک بازو

به درستی لیپوماتیک قسمت بازو یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن چربی های دور بازو می باشد ولی همان طور که در قسمت هزینه لیپوماتیک به آن اشاره کردیم مواردی بر قیمت لیپوماتیک بازو تاثیر گذار هستند. اولین مورد مربوط به تعداد جلسات می باشد یعنی اگر تعداد جلسات بیشتر باشد قیمت نیز بیشتر خواهد بود. مورد بعدی به  تخصص پزشک مورد نظر اشاره دارد، یعنی اگر پزشکی که قرار است جراحی انجام دهد، متخصص باشد به مراتب هزینه های بیشتری نیز از شما گرفته می شود سپس مرحله آخر به موقعیت جغرافیایی کلینیکی اشاره دارد که شما می خواهید برای انجام لیپوماتیک به آن مراجعه کنید. کلینیک مورد نظر اگر در محله هایی مثل سعادت آباد و یا زعفرانیه باشد به مراتب هزینه های بیشتری دارد ولی اگر کلینیک مورد نظر در تهرانپارس باشد، هزینه  و قیمت مربوط به لیپوماتیک بازو به مراتب کم تر است. در این صورت شما در ابتدا باید هدف تان از اینکه می خواهید جراحی را انجام دهید مشخص کنید، سپس به سراغ بهترین دکتر در این زمینه بروید.

مزایا لیپوماتیک بازو

به طور کلی روش ها و عمل های زیبایی هم دارای مزایا و هم دارای معایبی هستند. در این صورت لیپوماتیک بازو نیز جز آن روش هایی می باشد که مزایای خاص خودش را دارد. از مزایا می توانیم به این مورد بسنده کنیم که چربی های بازو و برآمدگی هایی که شکل بازوی شما را بد فرم کرده اند از بین می روند. همچنین انجام جراحی به شما اعتماد به نفس زیادی خواهد داد، به خصوص در هنگام انجام ورزش در جلوی بسیاری از افراد این امر آشکار خواهد بود و اهمیت فراوانی نیز در آن لحظه پیدا خواهد کرد. معمولا بعد از انجام جراحی پزشک به افراد داروهایی را تجویز می کند تا از شر درد و یا فشارهایی که در طول لیپوماتیک بازو بر آنها وارد شده اند رهایی یابند. این فشارها بیشتر به خاطر استفاده از دستگاه هایی است که در طول عمل مربوطه استفاده می شود. در صورتی که پزشک مورد نظر تخصص بالایی  داشته باشد، شما دیگر نگران مزایا و معایب نخواهید بود. در این حالت بیشتر تمرکز شما بر روی نتیجه ای است که قرار است بعد از جراحی شامل حال شما شود.

مزایا لیپوماتیک بازو

عوارض لیپوماتیک بازو

عوارض لیپوماتیک بازی معمولا در مدت زمان کم از بین می رود، ولی باید بدانید که این عوارض چه هستند تا در هنگام بروز آنها دچار وحشت نشوید. معمولا ناحیه بازو تا چند هفته ممکن است دارای کبودی باشد. گزارش شده که ورم نیز بر روی بازو می تواند پدیدار شود.  ممکن است  در رگهای بازو خون لخته شود که البته با تجویز یک سری داروها برای لختگی این امر از بین می رود. معمولا بعد از جراحی افراد گزارش داده اند که ناحیه مورد نظر آن ها دچار بی حسی شده است. در برخی موارد نادر می توانیم شاهد آسیب به ارگان های داخلی بدن نیز باشیم، این مورد بیشتر به شرایط بدنی فرد بیمار بستگی دارد، مثلا اگر فرد از قبل دچار بیماری کرونا باشد، برای انجام لیپوماتیک بازو باید خیلی محتاطانه رفتار کند، چون کرونا اگر به ریه فرد آسیب زده باشد، انجام آن می تواند باعث آب آوردن ریه های فرد شود که این مورد توسط پزشکان و متخصصین بعد از شیوع بیماری کرونا در حالی بررسی می باشد. همچنین مشکلات کلیوی نیز برای بعد از لیپوماتیک بازو گزارش شده است. در آخر نیز باید خدمت شما عرض کنیم که این عوارض در مدت زمان کم از بین می روند.

لیپوماتیک بازو چیست؟

لیپوماتیک به طور کلی یک روشی است و از طریق دستگاه هایی انجام می شود. این دستگاه ها می توانند چربی های مربوط به ناحیه مورد نظر را از بین ببرند. لیپوماتیک بازو نیز ریشه ای از روش لیپوماتیک است که برای از بین بردن چربی های بازو مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال دستگاه هایی که در جراحی استفاده می شوند، در انجام پروسه مورد نظر یک سری فشار ها را بر بازوی فرد وارد می کنند تا سلول های چربی سریعا از بین روند. می توانیم به لیپوماتیک، روش پیکر تراشی غیر تهاجمی نیز بگوییم که به صورت موضعی می تواند چربی های ناحیه مورد نظر در بازو را از بین ببرد. فقط باید افراد به این مورد توجه کنند که لیپوماتیک بازو برای کاهش وزن مناسب نیست و اگر شما می خواهید برای کاهش وزن این اقدامات لازم را انجام دهید با شکست سنگین مواجه خواهید شد. ولی قبل از انجام این روش می توانید هدف تان را تعیین کنید و با پزشک متخصص در میان بگذارید. پزشک مورد نظر نیز می تواند به شما کمک کند تا به نتیجه ای که میخواهید دست پیدا کنید.

عوارض لیپوماتیک بازو

دوره نقاهت لیپوماتیک بازو

در صورتی که لیپوماتیک بازو انجام دادید، باید به مدت 24 تا 48 ساعت از محل زخم مراقبت کنید. چون میتواند یک سری خونابه به صورت جریان دار به بیرون پس دهد. بعد از انجام نیز باید پیاده روی زیادی داشته باشید. انجام پیاده روی باعث می گردد تا دیگر خون در رگ های بدن شما به صورت لخته نباشد و با سرعت تمام جریان پیدا کند. بعد از یک ماه نیز کم کم نشانه های عمل لیپوماتیک و عوارضش دیگر از بین می روند و شما دوره نقاهت را به طور کامل طی خواهید نمود.

لیپوماتیک بازو در تهران

در صورتی که در تهران هستید و می خواهید لیپوماتیک بازو را انجام دهید، باید به چند مورد توجه داشته باشید. اولین مورد مربوط به این است که برای انجام این روش باید به سراغ یک متخصص بروید. متخصص مورد نظر می تواند زودتر از آنچه که انتظار دارید شما را به نتیجه ای که میخواهید برساند. مورد بعدی نیز وضعیت اقتصادی شما می باشد. با توجه به گران بودن هر جلسه از انجام، مطمئننا شما باید کلینیکی را انتخاب کنید که هزینه های کمتری نسبت به سایر کلینیک ها از شما می گیرند. البته باید هزینه های مشاوره را نیز دقیق تعیین کنید چون هزینه مشاوره نیز چیزی اضافه بر هزینه می باشد. نکته مهم و کاربردی در این خصوص باز هدف شما خواهد بود. شما باید تعیین کنید که برای چه کاری می خواهید لیپوماتیک را به انجام برسانید و نتیجه زودرسی را دریافت نمایید. به طور کلی روش های زیبایی مثل روشی که در این مقاله بررسی کردیم، برای افراد هدفمند هستند. پس تمامی موارد را باید بررسی کنید تا بتوانید با خیال راحت لیپوماتیک بازو را انجام دهید.

بهترین دکتر برای لیپوماتیک بازو در تهران

اگر در تهران ساکن هستید و می خواهید برای لیپوماتیک بازو اقدامی انجام دهید، پس به دنبال  یک دکتر خوب برای این کار خواهید بود. معمولا پزشک در این زمینه باید در ابتدا روابط عمومی خوبی با بیمار داشته باشد. قدم بعدی نیز مربوط به تخصص پزشک می باشد. یعنی هر چه پزشک تخصص بالایی داشته باشد به شما کمک می کند تا به نتیجه ای که میخواهید دست پیدا کنید. پس نباید به حاشیه ها بپردازید و تمرکز شما بیشتر باید بر سر این دو موضوع باشد.

بهترین دکتر برای لیپوماتیک بازو در تهران

سوالات متداول

چرا باید از لیپوماتیک بازو استفاده کنیم؟

این روش یک روش خاص است چون به صورت ناحیه ای عمل می کند. در این حالت ناحیه مورد نظر بازو می باشد. در این ناحیه با افزایش سن معمولا چربی و برآمدگی های خاصی بوجود می آید. پس این روشی است که به شما کمک می کند تا بتوانید از شر چربی های ناحیه بازو و بد فرمی این ناحیه خلاص شوید. هزینه های مربوطه نیز بیشتر به عواملی مثل تخصص پزشک بستگی دارد.

پزشک لیپوماتیک بازو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

باید دارای تخصص بالایی باشد یعنی این که هرچه تخصص پزشک مورد نظر بیشتر باشد شما به سادگی به آن نتیجه ای که میخواهید می رسید. البته داشتن روابط عمومی خوب با بیمار نیز می تواند یک انگیزه خاص به فرد برای انجام جراحی بدهد.

چه کلینیکی برای انجام لیپوماتیک بازو مناسب است؟

اولین مورد این است که کلینیک مورد نظر دارای افراد متخصص بسیار زیادی باشد تا در رفع نیاز شما کوشش و تلاش فراوانی را به انجام برسانند. در مرحله بعدی کلینیک مورد نظر باید نسبت به قیمت ها، موردی را ارائه دهد که بتواند مشتری را به خودش جذب کند. معمولا به خاطر شرایط اقتصادی فقط افرادی که وضعیت اقتصادی خوبی دارند به سراغ انجام لیپوماتیک بازو می روند. موقعیت جغرافیایی کلینیک مورد نظر را نیز باید در نظر بگیرید. اگر کلینیک در بالای شهر باشد قیمت ها به مراتب بیشتر هستند و در پایین شهر این قیمت ها تفاوت بسیار زیادی خواهند داشت. توجه شما به این موارد ضروری است چون نتیجه کار بر سلامتی جسمی و روانی شما تاثیر دارد و حس خوبی نیز به شما می دهد.

هدف از انجام لیپوماتیک بازو چیست؟

هدف از انجام این کار بیشتر برای از بین بردن چربی هایی است که در حوزه بازو جمع شده اند. همچنین بد فرمی بازو یکی دیگر از اهدافی است که می توانیم در این خصوص استفاده کنیم. پس در نظر داشته باشید که هدف به خود شما بر می گردد.

کلام آخر

در این مقاله ما لیپوماتیک بازو را بررسی کردیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم. باید بدانید که این روشی است که از طریق آن می توانید چربی های ناحیه بازو و بد فرمی آن را از بین ببرید. همچنین این کار توسط یک پزشک متخصص باید انجام شود. پزشک مورد نظر می تواند شما را به نتیجه و دستاوردی که می خواهید برساند. هزینه های مربوطه نیز به عواملی مثل تخصص پزشک و دستگاه هایی که استفاده می شوند و همچنین به موقعیت جغرافیایی کلینیک ارتباط دارد. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده و برایتان مفید بوده باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه و همچنین دریافت مشاوره پزشکی از طریق شماره های زیر با کلینیک دکتر میرحسینی در ارتباط باشید.

شماره های تماس : 09199920278

دریافت مشاوره (کلیک کنید)