اطلاعات پیکرتراشی شکم در 1402

قیمت پیکر تراشی شکم

روش های زیبایی بسیار متفاوت هستند. شما نیز می توانید از روش های زیبایی برای رسیدن به مقدار زیبایی که می خواهید استفاده نمایید. از روش هایی که می خواهیم در این مقاله به آن اشاره داشته باشیم پیکر تراشی شکم می باشد.  این روش مخصوصا برای چاقی های موضعی بسیار مناسب است و به شما کمک می کند تا از شر چربی های شکم تان خلاص شوید. در این مقاله ما قصد داریم پیکرتراشی شکم را بررسی نماییم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دهیم پس لطفا تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا در این زمینه نکاتی را خدمت شما مطرح سازیم.

پیکرتراشی شکم چیست؟

پیکر تراشی شک یکی از مهم ترین و پرطرفدارترین روش های زیبایی است که می توانید از آن استفاده کنید و از شر چاقی و مشکلات حاصل از آن خلاص شوید. معمولا به علت این که بافت شکم دارای لایه های چربی می باشد و فرد را می تواند با مشکل مواجه نماید به همین دلیل شما می توانید از پیکرتراشی شکم استفاده نمایید. معمولا خیلی ها سعی می کنند که با استفاده از ورزش و یک رژیم غذایی مناسب از شر چاقی موضعی شکم شان خلاص شوند ولی به دلیل وجود برخی محدودیت ها این روش ها زیاد کارساز نیستند و ما نیز به همین دلیل می توانیم به سراغ پیکرتراشی شکم و پهلو برویم. معمولا باید بدانید که پیکرتراشی برای کاهش وزن مناسب نیست و اگر چاقی شما زیاد است و می خواهید وزن کم کنید نباید از این روش بهره بگیرید و می توانید از یک سری روش های توانبخشی استفاده کنید تا به چیزی که می خواهید دست یابید.  روش های بسیار زیادی نیز برای این روش وجود دارد که در این خصوص می توانیم به پیکرتراشی با لیپوساکشن و پیکر تراشی شکم با لیپوماتیک و یک سری روش های جزیی اشاره کنیم.

شماره تماس : 09199920278

عوارض پیکرتراشی شکم

عوارض پیکرتراشی شکم

تمامی روش های زیبایی و عمل های زیبایی بعد از انجام دارای یک سری عوارض جانبی هستند. اولین عارضه در این خصوص کبودی بسیار زیاد می باشد که تا چندین هفته نیز این کبودی ها پایدار هستند. از دیگر موارد مربوط به عوارض می توانیم به تورم و ترشح برخی مایعات از زخم ها اشاره کنیم که تا مدت ها می توانند ادامه داشته باشیم. ایجاد لخته خون در یک رگ نیز می تواند از عوارض مربوط به پیکرتراشی شکم باشد که باید به آن توجه داشته باشید. از دیگر عوارض پیکر تراشی عدم تقارن در فرمدهی بدن است. برای این مورد باید بگوییم که چون یک سری تزریقات انجام می شود، ممکن است بعد از چند ساعت شما کمی بی حسی در برخی از قسمت های مربوطه داشته باشید. این امر به صورت موقت می باشد و بعد از مدت کوتاهی از بین می رود. از دیگر عوارض نیز می توانیم به سوراخ شدن ارگان های داخلی بدن اشاره داشته باشیم، این مورد نیز ممکن است بسیار نادر باشد.  ادم ریوی نیز از دیگر عوارضی است که در ارتباط با پیکرتراشی شکم می توانیم به آن اشاره داشته باشیم. ایجاد واکنش های آلرژیک در برخی از افراد بسیار عادی است. در تمامی این عوارض باید ذکر کنیم که شما باید با مراجعه به یک متخصص از شر عوارض حاصل از پیکر تراشی شکم خلاص شوید.

هزینه پیکرتراشی شکم

از دیگر مواردی که می توانیم به آن اشاره داشته باشیم هزینه پیکرتراشی شکم است. هزینه های عمل جراحی به چند عامل بستگی دارد. اولین عامل به تخصص جراح ارتباط دارد که بسیار نیز اهمیت دارد، هرچه جراح متخصص باشد هزینه های مربوط به پیکرتراشی نیز افزایش خواهد داشت. مورد دیگر نیز به کلینیکی بستگی دارد که به آن مراجعه می نمایید. به عنوان مثال اگر کلینیک شما در بالای شهر قرار دارد، هزینه های بیشتری به مراتب نسبت به کلینیکی که در پایین شهر قرار دارد باید بپردازید. دستگاه هایی که در انجام پیکرتراشی استفاده می شوند نیز می توانند بر هزینه پیکر تراشی شکم تاثیرداشته باشند.

هزینه پیکرتراشی شکم

هرچه دستگاه های مربوطه جدیدتر باشند، هزینه های بیشتری باید پرداخت نمایید این هزینه بیشتر به خاطر کیفیت دستگاه هایی است که در روند پیکر تراشی شکم به کار گرفته می شود.  مورد بعدی نیز مبلغ دقیق هزینه ها می باشد. اگر شما قصد دارید پیکر تراشی شکم را به انجام برسانید باید مبلغی در حدود 20 میلیون و الی 50 میلیون را به کلینیک مورد نظر پرداخت نمایید. پزشک در ابتدا شرایط بدنی شما را بررسی می کند و در طی 1 الی 2 جلسه مشاوره هایی به شما ارائه می دهد. همچنین باید در این مورد توجه داشته باشید که پزشک تعیین می کند که آیا شما کاندیدای انجام پیکرتراشی شکم هستید، یا خیر. اگر شما کاندیدای انجام پیکرتراشی باشید، پزشک برای شما وقتی جهت انجام عمل زیبایی مورد نظر تعیین می کند. همچنین قبل جراحی و بعد از آن نیز باید اقداماتی را به انجام برسانید، این اقدامات در راستای کاهش عوارضی است که ممکن است تجربه نمایید.

جراحی پیکرتراشی شکم

جراحی پیکرتراشی شکم نیز به منظور از بین بردن چربی و افتادگی و شل شدگی پوست می باشد که شما می توانید آن را انجام دهید و از زیبایی بدون مرزی در این امر بهره مند شوید. بعد از کاهش موارد مربوطه ممکن است یک حالت کشسانی بعد از جراحی احساس کنید که این مورد به صورت موقت می باشد. معمولا در جراحی روش های بسیار مختلفی موجود است که با توجه به آن ها عوارض مربوطه نیز می توانید کاهش و یا افزایش داشته باشد. این مورد نیز بستگی به پزشک متخصصی دارد به آن برای انجام پیکرتراشی شکم مراجعه کردید. معمولا جراحی مخصوص افرادی است که باردار نیستند، و یا بچه شیر نمی دهند همچنین افرادی که می خواهند این عمل جراحی را انجام دهند باید در دوره مورد نظر از مصرف دخانیات صرف نظر کنند. برای رسیدن به نتایج مربوطه نیز باید به صورت واقع بینانه عمل نمایید. هرچه واقع بین باشید در رسیدن به نتایج حاصل از پیکر تراشی شکم عجله ای نخواهید کرد. قبل از جراحی پیکرتراشی شکم باید نسبت به انجام مشاوره با پزشک مورد نظر اقداماتی را به انجام برسانید. تمامی سوابق پزشکی شما نیز باید به پزشک جراح مربوطه اطلاع داده شود.

در صورتی که به دارویی حساسیت دارید و یا آلرژی خاصی دارید می توانید به پزشک مربوطه اطلاعا دهید تا پزشک با روشی بهتر نسبت به پیکرتراشی شکم اقدامات لازم را به انجام برساند. در صورتی که دارو مصرف می کنید باید به پزشک مورد نظرتان بگویید. هیچ گونه مشروبات الکلی نباید قبل از عمل جراحی مصرف شود. داروهایی مثل آسپیرین و داروهای استروئیدی و ضد التهابی را نباید مصرف نمایید. این داروها در حکم رقیق کننده های خون هستند، و می توانند باعث آسیب به بدن شما شوند. روند جراحی پیکرتراشی شکم نیز براساس تخصص پزشک باید به طوری خاص انجام گیرد تا شما زودتر به نتیجه ای که می خواهید دست پیدا نمایید.

جراحی پیکرتراشی شکم

قیمت پیکر تراشی شکم

معمولا در ابتدا نیز باید توسط پزشک مشاوره ببینید. مشاورهای پزشک در چند جلسه خواهند بود و هر جلسه نیز هزینه هایی در پی خواهد داشت که توجه این مورد نیز خالی از لطف نمی باشد همچنین باید بدانید که پزشک در ابتدا تعیین می کند که شما به چند جلسه برای انجام پیکرتراشی نیازمند هستید. هرچه تعداد جلسات مربوطه بیشتر شوید قیمت نیز برای شما بیشتر خواهد بود. در این مقاله ما پیکرتراشی شکم را بررسی کردیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده باشید. باید بدانید شما برای انجام پیکرتراشی شکم باید به سراغ یک متخصص بروید تا بتوانید به نتایجی که میخواهید دست پیدا نمایید. شما عزیزان می توانید با تماس با کلینیک و دریافت مشاوره رایگان از قیمت عمل جراحی نیز مطلع شوید.

 

 

شماره تماس : 09199920278

سوالات متداول

چرا باید پیکرتراشی شکم را انجام دهیم؟

پیکرتراشی شکم روشی است که به ما کمک می کند تا هرچه سریعتر از شر چربی های شکم مان خلاص شویم این روش معمولا توسط برخی دستگاه ها و زیر نظر پزشکان متخصصی باید انجام شود تا شما به نتایجی که میخواهید دست پیدا نمایید.

پزشک پیکرتراشی شکم باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

در صورتی که پیکرتراشی شکم را می خواهید انجام دهید باید بدانید که پزشک شما باید بسیار با شما خوب برخورد نماید. همچنین پزشک شما باید از تخصص بالایی نیز برخوردار باشد. البته باید بدانید که هرچه تخصص پزشک بیشتر باشد شما نیز به نتایجی که میخواهید بهتر دست پیدا خواهید کرد.

کدام کلینیک مناسب انجام پیکر تراشی شکم است؟

کلینیک های زیادی هستند که شما می توانید از آنها استفاده کنید اما این نکته حائز اهمیت است که آقای دکتر محسن میرحسینی این امر را با قیمت مناسب و به صورت کاملا حرفه ای و تضمینی انجام می دهد.

دریافت مشاوره (کلیک کنید)