پیکرتراشی بازو به صورت حرفه ای !

قیمت پیکر تراشی بازو

معمولا روش های زیبایی به طور کلی بخش های مختلفی از بدن را فرا می گیرد. باید در نظر داشته باشید که پیکر تراشی نیز یکی از روش های زیبایی جراحی می باشد و می تواند بر زیبایی بدن تاثیرات فراوانی داشته باشد همچنین جراحان مختلفی در این خصوص هستند که می توانند به شما کمک کنند تا به نتیجه ای که میخواهید در خصصو پیکرتراشی بازو دست یابید. در این مقاله از وب سایت آقای محسن میرحسینی ما قصد داریم پیکر تراشی بازو را بررسی کنیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دهیم پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید چون می خواهیم مواردی را در این خصوص مطرح سازیم.

پیکر تراشی بازو به طور کلی می تواند چربی های ناحیه بازو را از بین ببرد. البته باید بدانید که هدف پیکرتراشی بازو بیشتر از بین بردن چربی هایی هستند که می توانند حالت بد شکلی در فرم بازو ایجاد کنند البته این روش می تواند به ما نیز کمک کند تا کاهش وزن را نیز تجربه نماییم. افرادی که معمولا به دنبال انجام پیکر تراشی بازو می باشند، می خواهند چربی های اضافی را در بازوها از بین ببرند. همچنین هدف این افراد از بین بردن افتادگی و شل شدن پوست نیز می باشد.

هزینه پیکرتراشی بازو

پیکر تراشی بازو نیز مثل سایر روش های زیبایی هزینه خاص خودش را دارد. به طور تقریبی باید بگوییم که قبل از اینکه نسبت به انجام پیکر تراشی بازو اقدامی انجام دهید باید در جلسات مشاوره شرکت کنید. در این جلسات معمولا اگر کاندیدای خوبی برای پیکرتراشی باشید، پزشک تعداد جلسات مربوطه را برای انجام عمل پیکر تراشی بازو تعیین می کند. معمولا مقدار هزینه ای که برای پیکرتراشی بازو می توانید شما پرداخت کنید چیزی در حدود 12 تا 16 میلیون تومان را در بر می گیرد. در صورتی که بخواهید روش های دیگر مثل لیفت بازو را نیز پیاده سازی نمایید چیزی در حدود 25 تا 30 میلیون تومان را نیز باید هزینه کنید.

در این خصوص باید بدانید که موارد مختلفی بر هزینه پیکر تراشی بازو تاثیر گذار هستند که در زیر به آن ها اشاره خواهیم داشت: اولین مورد تخصص پزشک است. هرچه پزشک تخصص بالایی داشته باشد شما باید هزینه های بیشتری را نیز در این خصوص پرداخت نمایید. همچنین باید بدانید که موقعیت جغرافیایی کلینیکی که به آن مراجعه می کنید نیز می تواند بر هزینه لیپوماتیک بازو تاثیر داشته باشد. تجهیزات مورد استفاده نیز اهمیت خاص خودشان را در هزینه ها خواهند داشت.

عوارض پیکرتراشی بازو

جراحی های زیبایی به طور کلی عوارضی دارند. یکی از این عوارض مربوط به پیکرتراشی بازو می باشد که خوشد عوارض مختلفی را در بر می گیرد. اولین مورد در خصوص عوارض پیکر تراشی بازو عفونتی است که در ناحیه زخم شد می تواند رخ دهد. وجود مشکلات قلبی نیز می تواند از موارد مهم و مرتبط با عوارض پیکر تراشی بازو باشد که باید آن را در نظر بگیرید. ایجاد مشکلات کلیوی نیز می توانند خطارت بسیار بزرگی را برای افراد ایجاد کنند. همچنین باید بدانید که سوختگی پوست و واکنش های آلرژی زا نیز می توانند وجود داشته باشند و آن ها را متخصصین جز عوارض پیکر تراشی بازو در نظر می گیرند که باید به آن توجه داشته باشید.

ممکن است بعد از انجام پیکر تراشی بازو خارش نیز در ناحیه بازو احساس کنید. بالارفتن درجه حرارت و همچنین احساس ضعف و سرگیجه و البته حالت آمبولی چربی نیز ممکن است برای شما رخ دهد. در این حالت شما می توانید با مراجعه به یک متخصص خوب و کاردرست از شر این عوارض خلاص شوید. باید بدانید که این عوارض به طور کلی می توانند زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهند که توجه به آن ها خالی از لطف نخواهد بود.

عوارض پیکرتراشی بازو

فیلم پیکرتراشی بازو

در فیلم پیکر تراشی بازو معمولا پزشک جزییات مربوط به عمل پیکر تراشی را توضیح می دهد. همان طور که در این مقاله مطرح کردیم وسایلی نیز هستند که به عنوان تجهیزات می توانیم آنها را در نظر بگیریم. پزشک در فیلم پیکرتراشی بازو می تواند کار با این تجهیزات را نیز به طور کامل توضیح دهد و باید در نظر بگیرید که شما قبل از انجام پیکر تراشی بازو می توانید آن ها را بررسی کنید.

در خصوص فیلم پیکر تراشی بازو همچنین شما می توانید به طور مستقیم با بیمار در ارتباط باشید. البته می توانید شرایط بیمار را بررسی کنید و بدون هیچ نگرانی خودتان در آینده نسبت به انجام پیکر تراشی بازو اقدامات لازم را به انجام برسانید.

استفاده از فیلم پیکر تراشی بازو برای افراد می تواند اهمیت خاصی داشته باشد. معمولا افرادی که در خصوص پیکر تراشی بازو می خواهند عمل جراحی انجام دهند، به خوبی می توانند از فیلم پیکر تراشی بازو استفاده کنند و جزییات را به کار گیرند. جزییات مربوطه به افراد در انجام عمل پیکر تراشی بازو کمک می کند تا به نتیجه ای که می خواهند دسترسی داشته باشند.

قیمت پیکرتراشی بازو

همان طور که در قسمت هزینه ها مطرح کردیم، قیمت پیکر تراشی بازو چیزی در حدود 12 تا 16 میلیون تومان را در بر می گیرد. البته باید بدانید که هزینه جراحی نیز حدود 25 تا 30 میلیون را نیز در برمی گیرد. هر کدام شرایط خاص خودشان را دارند. قبل از انجام پیکر تراشی بازو معمولا شما باید در جلسات مشاوره شرکت کنید تا شرایط بدنی شما توسط پزشک بررسی شود. در صورتی که پزشک تشخیص دهد شما کاندیدای پیکرتراشی بازو خواهید بود و جلسات نیز به ترتیب تعیین می گردند.

هزینه پیکر تراشی بازو

ماندگاری پیکرتراشی بازو

برای اینکه می خواهید بدانید پیکر تراشی بازو ماندگاری دارد، باید به شما بگوییم که اگر شما برای انجام پیکر تراشی بازو به سراغ یک متخصص بروید می توانید انتظار ماندگاری پیکر تراشی بازو را نیز داشته باشید. باید بدانید که پیکر تراشی بازو به طور کلی معمولا تا 8 ماه و الی 1 سال می تواند ماندگاری داشته باشد. پس باید در نظر بگیرید که رفتن و مراجعه پیش یک متخصص کار بلد می تواند نتایج متفاوتی را برای ما در آینده در این خصوص رقم بزند که باید این مورد را بررسی نماییم.

کلام آخر

در این مقاله ما پیکر تراشی بازو را بررسی کردیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم. باید بدانید که پیکر تراشی بازو باید توسط متخصص مربوط به آن انجام شود تا ما را به نتیجه ای که میخواهیم برساند. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده باشید و برایتان مفید بوده باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پیکرتراشی بازو از طریق راه های ارتباطی موجود در وب سایت با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

چه افرادی به پیکرتراشی بازو نیازدارند؟

معمولا افرادی به پیکر تراشی بازو نیاز دارند که می خواهند از شر چربی های اضافی بازوی شان خلاص شوند  ویک حالت خوبی را به بازوهای شان ببخشند.

چرا افراد باید برای انجام پیکر تراشی بازو به یک متخصص در این زمینه مراجعه کنند؟

معمولا متخصص مربوطه می تواند پیکر تراشی بازو را به درستی به انجام برساند و شما را به نتیجه ای که می خواهید برسید سوق دهید. البته متخصص چون تخصص بسیار بالایی دارد می تواند تمامی روندها را در کنارهم قرار دهد تا شما در کمترین زمان ممکن از شر چربی های بازوی تان خلاص شوید.

بهترین  جراح پیکرتراشی بازو چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین جراح پیکر تراشی بازو معمولا از اخلاق پزشکی بالایی برخوردار است. همچنین باید بدانید که بهترین جراح می تواند در کمترین زمان ممکن جراحی را به انجام برساند. البته بهترین جراح معمولا شرایط بدنی شما را نیز به طور کامل بررسی می کند. بررسی شرایط نیز باید طوری انجام شود تا شما به نتیجه ای که میخواهید دست یابید.

قبل از جراحی پیکر تراشی بازو چه مواردی را باید با پزشک در میان بگذاریم؟

در صورتی که دارویی مصرف می کنید باید با پزشک در میان بگذارید البته باید بدانید که به طور کلی بدن شما باید تحت یک چکاپ کامل نیز قرار گیرد.

دریافت مشاوره (کلیک کنید)