عمل ماموپلاستی ( هزینه + شرایط + بهترین جراح)

ماموپلاستی چیست؟

ماموپلاستی چیست؟

بهترین مرکز عمل ماموپلاستی در تهران کجاست؟ می دانید که هزینه ی مربوط به پروتز سینه در آقایان چقدر می باشد؟ از شما دعوت می شود که مطالب پیش روی خود را تا آخر همراهی نموده و اطلاعات مفیدی را در خصوص پروتز سینه به دست آورید. پروتز سینه جزو محبوب ترین جراحی های زیبایی می باشد که امروزه بسیاری از خانم ها و آقایان به دنبال آن هستند. در حین عمل پروتز سینه، سینه ها به سمت بالا کشیده می شوند. کاربران تمام جراحی های مربوط به سینه را با اسم عمل ماموپلاستی می شناسند. از مهمترین انواع عمل های سینه می توان به تغییر فرم سینه، کوچک کردن ، بازسازی و بزرگ کردن سینه اشاره کرد. در بسیاری از مواقع سایز و فرم سینه خانم ها به دلایل مختلفی تغییر می کنند. از مهمترین این دلایل می توان به پیری، شیردهی، تغذیه نامناسب، کاهش وزن و بارداری اشاره کرد. در چنین مواقعی خانم ها به دنبال جراحی پلاستیکی سینه هستند تا بتوانند سینه های خوش فرمی را داشته باشند.

با عمل پروتز سینه، می توانید احساس خوبی را داشته باشید. شما بعد از جراحی یاد شده می توانید لباس های مورد علاقه تان را با خیال آسوده بپوشید. همچنین توصیه می شود که برای حراجی یاد شده، نزد معتبرترین کلینیک زیبایی و جراحی مراجعه کنید. در غیر این صورت ممکن است از نتیجه جراحی خود راضی نباشید. پیشنهاد می گردد که قبل از عمل پروتز سینه، اطلاعات کافی را در خصوص جراحی یاد شده به دست آورید. در سایر قسمت های مقاله سعی داریم در مورد میزان درد عمل پروتز سینه توضیحات بیشتری را ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

فیلم عمل ماموپلاستی

جراحی ماموپلاستی همانطور که در قسمت قبلی نیز به آن اشاره شد، از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در جهان می باشد. جراحان در حین عمل پروتز سینه مجبورند برش های مختلفی را بر روی سینه بیماران خود ایجاد کنند. افرادی که از سایز سینه ی خود راضی نیستند، جزو بهترین کاندیداها برای جراحی یاد شده به شمار می آیند. از سوی دیگر شما می توانید مشکل عدم تقارن سینه های خود را نیز به کمک جراحی پروتز سینه برطرف نمایید. مناسب ترین سن برای جراحی مذکور، بالای هجده سالگی می باشد. بسیاری از پزشکان توصیه می کنند که حراجی یاد شده را بعد از دوران شیردهی و بارداری انجام دهید. در این صورت می توانید نتیجه ی بهتری را کسب کنید. شما می توانید فیلم عمل ماموپلاستی را مشاهده کرده و اطلاعات کاملی را در خصوص جراحی یاد شده به دست آورید. جهت بررسی فیلم های عمل پروتز سینه، می توانید به راحتی از وب سایت پیش روی خود اقدام نمایید. لازم به ذکر است که هیچ گونه محدودیت سنی برای جراحی پروتز سینه وجود ندارد. دیگر وقت آن رسیده است که با یک جراحی بسیار ساده، سینه های خوش فرمی را داشته باشید. تحقیقات نشان داده است که جراحی یاد شده، اعتماد به نفس خانم ها را افزایش می دهد.

عکس قبل و بعد از عمل ماموپلاستی

عکس قبل و بعد از عمل ماموپلاستی

برش های جراحی ماموپلاستی تنوع بسیار بالایی را دارند. پزشک شما با توجه به نوع جراحی و فرم سینه تان، یکی از برش های ماموپلاستی را اجرا خواهد کرد. مهمترین انواع برش های صورت گرفته در عمل پروتز سینه عبارتند از: برش در ناحیه ناف، برش از قسمت زیر بغل، برش پری آرئولار، برش در خط چین زیر سینه. پروتز سینه می تواند مزایای زیادی را به دنبال داشته باشد. شما می توانید با دقت بالایی مزایای مربوط به جراحی یاد شده را بررسی کنید. اصلی ترین مزایای عمل ماموپلاستی عبارتند از: لیفت سینه ها، جوانسازی، کوچک کردن سینه و کاهش دردهای ناشی از بزرگ بودن آن، سفت شدن سینه، خوش فرم شدن سینه ها و تقارن شدن سینه ها. کاربران می توانند عکس های قبل و بعد از عمل پروتز سینه را با دقت بالایی بررسی کنند. در این صورت می توانند با خیال آسوده اقدامات مربوط به عمل یاد شده را انجام دهند. قبل از عمل پروتز سینه توصیه می شود که با پزشک معالج خود مشورت نموده و راجع به عوارض جراحی مذکور نیز اطلاعاتی را به دست آورید. اصلی ترین عوارض مربوط به عمل پروتز سینه عبارتند از: خونریزی، عفونت، کبودی، ورم، خون مردگی، عوارض مربوط به داروهای بیهوشی.

عکسهای ماموپلاستی

کاربران می توانند با بررسی عکسهای ماموپلاستی، خودشان را برای عمل یاد شده آماده کنند. جهت بررسی و مشاهده ی عکس های مربوط به پروتز سینه می توانید از وب سایت پیش روی خود اقدام نمایید. همچنین می توانید با همکاران ما در ارتباط بوده و در خصوص عمل مذکور اطلاعات لازم را به دست آورید. عمل پروتز سینه به یکسری از مراقبت ها نیاز دارد. در این صورت بیماران می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن به سلامتی شان دست پیدا کنند. معمولا دوره ی نقاهت ماموپلاستی حدود دو الی شش هفته می باشد. توصیه می گردد که در طول این دوران مراقب سلامتی خود باشید تا بتوانید به نتیجه بهتری نیز دست پیدا کنید. جراحی پروتز سینه در میان سلبریتی ها نیز از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. شما هم می توانید بدون داشتن هرگونه نگرانی، عمل یاد شده را انجام دهید و به زیبایی مدنظرتان دست پیدا کنید.

عکسهای ماموپلاستی

تجربیات ماموپلاستی

شما می توانید جهت مطالعه تجربیات ماموپلاستی، نظرات بیماران مختلف را از وب سایت پیش روی خود بررسی کنید. بیماران ما بعد از عمل پروتز سینه، تجربیات خود را با ما در میان می گذارند. شما با بررسی تجربیات سایر بیماران می توانید اطلاعات کافی را در خصوص جراحی پروتز سینه به دست آورید. همه ی بیماران در حین ثبت تجربیات خود، به افزایش اعتماد به نفس شان تاکید کرده اند. شما نیز می توانید بعد از عمل ماموپلاستی، تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

ماموپلاستی مردان

در روزهای اخیر برخی از آقایان نیز به دنبال جراحی ماموپلاستی مردان هستند. با افزایش سطح هورمون استروژن در آقایان، یکسری از تغییرات در سینه ی آنها به وجود می آید. معمولا آقایان از بزرگ شدن حجم سینه های خود رنج می برند. برای این منظور نیز به دنبال جراحی ماموپلاستی هستند. بدون شک بهترین راه درمان برای کوچک تر کردن سینه ی آقایان، جراحی یاد شده می باشد.

تجربیات ماموپلاستی

هزینه ماموپلاستی

هزینه عمل ماموپلاستی به آیتم های بسیار متعددی بستگی دارد. پزشک شما بعد از معاینه های صورت گرفته، می تواند اطلاعات دقیق تری را در خصوص هزینه ی عمل پروتز سینه ارائه دهد. اصلی ترین و مهمترین آیتم های موثر در هزینه ی عمل پروتز سینه عبارتند از: مواد مصرفی در طول عمل ماموپلاستی، تیم متخصص بیهوشی، هزینه اتاق عمل، دستمزد جراح، قیمت پروتز و غیره. البته بیماران موظف هستند قبل از جراحی پروتز سینه، یکسری از آزمایش هایی را نیز انجام دهند که آزمایش های صورت گرفته نیازمند پرداخت هزینه های بالایی می باشند.

میزان درد عمل ماموپلاستی چقدره؟

جراحی ماموپلاستی با همراه درد خفیف همراه است. توجه داشته باشید که عمل پروتز سینه مانند سایر جراحی ها، با درد همراه است. بیماران می توانند با مصرف مسکن های تجویز شده، از میزان دردشان بکاهند. برخی از افراد، از آستانه تحمل درد پایینی برخوردارند و نمی توانند درد ناشی از عمل پروتز سینه را تحمل کنند. در چنین وضعیتی پزشک معالج مجبور خواهد بود مسکن های قوی تری را تجویز نماید. با این حال درد عمل ماموپلاستی قابل تحمل بوده و شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی، خود را برای جراحی پروتز سینه آماده کنید.

میزان درد عمل ماموپلاستی

جای بخیه عمل ماموپلاستی

جای بخیه عمل ماموپلاستی معمولا بعد از شش الی هشت هفته بهبود پیدا می کند. بسیاری از بیماران نگرانی های متعددی را در خصوص جای بخیه پروتز سینه دارند. آیتم های متعددی در دوره ی بهبودی جای زخم بیماران دخیل هستند. از مهمترین این آیتم ها می توان به ژنتیک افراد، کیفیت پوست و نحوه ی مراقبت از زخم اشاره کرد. جای زخم عمل ماموپلاستی با گذشت زمان صاف تر و کم رنگ تر می شود.

ماموپلاستی با بیمه

مامو جزو جراحی های زیبایی به شمار می آید و بسیاری از شرکت های بیمه آن را پشتیبانی نمی کنند. با این حال شما می توانید برای انجام یکسری از آزمایش ها و ماموگرافی از بیمه تامین اجتماعی بهره مند شوید. در حالت کلی هزینه ی عمل پروتز سینه را بایستی آزاد پرداخت کنید. توجه داشته باشید که بیمه های تکمیلی نیز هیچ گونه هزینه ای را در قبال جراحی پروتز سینه پرداخت نمی کنند. شما می توانید با توجه به قدرت مالی خود، در بیمارستان خصوصی یا دولتی عمل یاد شده را انجام دهید. توصیه می گردد که برای کسب مطالب بیشتر در این خصوص با پزشک معالج تان مشورت نمایید. معمولا هزینه عمل ماموپلاستی بسیار مناسب بوده و بیماران می توانند با بودجه ی در اختیارشان، به راحتی از پس هزینه های عمل یاد شده بر بیایند. برخی از بیمارستان ها از تجهیزات مدرن برخوردارند و همین امر می تواند هزینه ی جراحی پروتز سینه را افزایش دهد. همچنین برای افزایش حجم سینه ی خود، بایستی هزینه ی پروتز را نیز به شکل جداگانه پرداخت کنید. پیشنهاد می شود که باکیفیت ترین و بهترین پروتز را خریداری نمایید. پروتزهای سینه از تنوع بالایی برخوردارند و قیمت های متفاوتی را دارند.

بیشتر بخوانید : خطر عمل ماموپلاستی

ماموپلاستی کاهشی

افرادی که به دنبال جراحی ماموپلاستی کاهشی هستند، می توانند فرصت استثنایی پیش روی خود را از دست نداده و هم اکنون با متخصصان ما در تماس باشند. منظور از پروتز سینه کاهشی در واقع تغییر دادن وزن، اندازه و فرم سینه می باشد. امروزه بسیاری از بیماری ها را می توان به کمک جراحی یاد شده درمان کرد. از مهمترین این بیماری ها می توان به مشکلات ظاهری سینه، تحریکات پوستی، درد کمر و گردن و غیره اشاره کرد. در طی فرایند جراحی پروتز سینه کاهشی، پزشکان به دنبال برداشتن بافت، پوست و چربی اضافه ی سینه ها هستند. البته در نظر داشته باشید که کاهشی یکسری از مهمترین مزایا و عوارض را به خود اختصاص داده است. بنابراین قبل از انجام عمل یاد شده، توصیه می گردد که جنبه های مختلف جراحی پروتز سینه را بررسی کنید. شما می توانید با جراحی پروتز سینه کاهشی، حجم سینه های خود را کاهش داده و فرم آنها را اصلاح نمایید.

بهترین جراح ماموپلاستی در تهران

بهترین جراح ماموپلاستی در تهران

یکی از مهمترین موضوعاتی که ذهن بسیاری از بیماران را به سوی خود مشغول کرده است، بهترین جراح ماموپلاستی در تهران می باشد. امروزه کلینیک های بسیار متعددی در زمینه جراحی پروتز سینه فعالیت می کنند. پیشنهاد می شود که برای عمل پروتز سینه، نزد بهترین و معتبرترین پزشکان مراجعه نمایید. برای این منظور می توانید هم اکنون با همکاران ما از وب سایت پیش روی خود تماس گرفته و مشاوره های لازم را کسب کنید. همچنین می توانید قبل از عمل ماموپلاستی، اطلاعاتی را در خصوص هزینه ی جراحی یاد شده به دست آورید. شما می توانید تجربیات و نظرات سایر بیماران را از وب سایت ما مطالعه نموده و مطالب ارزنده ای را در خصوص جراحی پروتز سینه کسب کنید.

سوالات متداول 

مهمترین مراقبت های قبل از ماموپلاستی کدامند؟

اصلی ترین مراقبت های قبل از جراحی یاد شده عبارتند از: انجام ماموگرافی، انجام دادن یک سری از مهمترین آزمایش ها، عدم مصرف الکل و مواد مخدر، عدم مصرف آسپرین و مکمل های گیاهی.

بارزترین مراقبت های بعد از جراحی پروتز سینه کدامند؟

مهمترین مراقبت های بعد از جراحی پروتز سینه عبارتند از: مصرف غذاهای آبکی، عدم مصرف غذاهای شور، عدم انجام فعالیت های ورزشی سنگین، عدم ماساژ دادن سینه ها، مصرف داروهای تجویز شده از سوی پزشک، رعایت دستورالعمل های پزشک معالج، خنک نگهداشتن محل زخم و بخیه ها.

مدت زمان بهبودی عمل ماموپلاستی چقدر است؟

توجه داشته باشید که دوره ی بهبودی عمل پروتز سینه معمولا بین دو الی شش هفته است. البته شما می توانید با استراحت کافی و مصرف داروهای تجویز شده، مدت زمان بهبودی حراجی مذکور را کاهش دهید.

تا چه مدت بعد از جراحی پروتز سینه نمی توان از سوتین استفاده کرد؟

بیماران مجبور هستند تا یکسال از سوتین های طبی استفاده نمایند. سپس بعد از معاینه پزشک معالج شان، می توانند از سوتین های معمولی استفاده کنند.

دریافت مشاوره (کلیک کنید)